24. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 27-29 lipca 2018
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-07-29 11:57:34
K200jm
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 110pPK 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2018-07-27
DZIEŃ 2
2018-07-28
DZIEŃ 3
2018-07-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ

09:00  10000 m chód M  [s]
10:00  110 m pł M(10bój)  [s]
10:00  Wzwyż K  [Gr. A]
10:00  W dal K(7bój) 
10:00  Dysk K (1)  [Gr. A]
11:00  200 m K  [el]
11:00  Dysk M(10bój) 
11:00  Dysk K (1)  [Gr. B]
11:20  200 m M  [el]
12:00  Trójskok K  [Gr. A]
12:00  Dysk M(10bój) 
12:00  Oszczep K(7bój) 
12:15  Tyczka M(10bój) 
13:00  Trójskok M  [Gr. A]
13:00  Dysk M (1.5)  [Gr. A]
13:00  Oszczep K(7bój) 
14:00  Dysk M (1.5)  [Gr. B]
15:30  Młot M (5)  [F]
16:30  400 m pł K  [F]
16:30  Wzwyż M  [F]
16:30  Oszczep M(10bój) 
16:45  Oszczep K (500)  [F]
16:45  400 m pł M (84.0)  [F]
16:45  Kula M (5)  [F]
17:00  400 m K  [F]
17:15  W dal K  [F]
17:15  400 m M  [F]
17:30  800 m K(7bój)  [s]
17:30  Oszczep M(10bój) 
17:43  Siedmiobój K 
17:45  2000 m prz. M  [s]
17:45  Oszczep M (700)  [F]
18:10  4x100 m K  [s]
18:10  Kula K (3)  [F]
18:20  4x100 m M  [s]
18:30  1500 m M(10bój)  [s]
18:30  W dal M  [F]
18:43  Dziesięciobój M 
18:45  3000 m K  [s]
18:45  Młot K (3)  [F]
19:15  5000 m chód K  [s]
REKORDY
RP (U18) 23.72 POPOWICZ Marika ZAWISZA Bydgoszcz Biała Podlaska 2005-05-28
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 10 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  Ranking

Data aktualizacji: 2018-07-29 11:57:32
200 m K - elim 1 Planowany START: 2018-07-28 11:00 WYSTARTOWANO: 11:00:38
+0.1 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf punkty rank
1 6 380
SKRZYSZOWSKA Pia 01-04-20 OKS Skra Warszawa (MZ) 24.64 0.152 Q 1
2 8 154
SKRZYPNIK Kamila 01-08-13 MKL Toruń (KP) 25.13 (126) 0.183 Q PB 5
3 3 547
FARASIEWICZ Monika 02-01-20 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 25.13 (129) 0.143 q PB 6
4 7 679
ZIEBURA Martyna 01-01-25 UKS Czwórka Żory (SL) 25.33 0.180 qB 9
5 9 492
ZWOLIŃSKA Judyta 02-08-30 KKS Victoria Stalowa Wola (PK) 25.61 0.250 qB 14
6 2 266
WRUSZAK Aleksandra 02-01-31 ZLKL Zielona Góra (LB) 25.91 0.213 PB 2 20
7 4 726
MRUGALSKA Nikola 02-02-16 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 26.12 0.191 23
8 5 270
OSTROWSKA Alicja 01-07-27 AZS Łódź (LD) 26.19 0.167 24
1 712
MAJEWSKA Marika 02-05-05 LUKS Orkan Września (WP) DNS

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.069169998168945 s.