25. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
POZNAŃ, 10-12 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-10 18:14:47
K1500pjm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p(*) 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2019-07-10
DZIEŃ 2
2019-07-11
DZIEŃ 3
2019-07-12
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:50  100 m pł K(7bój)  [s]
10:00  Młot K (3)  [Gr. A]
10:00  Tyczka K  [Gr. A]
10:00  Tyczka K  [Gr. B]
10:20  100 m M(10bój)  [s]
10:35  100 m K (PK)  [s]
10:50  100 m M (PK)  [s]
11:05  W dal M(10bój)  [Gr. A]
11:05  W dal M(10bój)  [Gr. B]
11:07  Oszczep K (500)  [Gr. A]
11:15  Młot K (3)  [Gr. B]
11:15  400 m pł K  [el]
11:30  Wzwyż K(7bój)  [Gr. A]
11:30  Wzwyż K(7bój)  [Gr. B]
11:35  400 m pł M (84.0)  [el]
11:35  Kula M (5)  [Gr. A]
11:35  Kula M (5)  [Gr. B]
11:55  400 m K  [el]
12:10  400 m M  [el]
12:24  Oszczep K (500)  [Gr. B]
12:30  Kula M(10bój)  [Gr. A]
12:30  Młot M (5)  [Gr. A]
12:35  Kula M(10bój)  [Gr. B]
13:45  Kula K(7bój)  [Gr. A]
13:45  Młot M (5)  [Gr. B]
13:45  Kula K(7bój)  [Gr. B]
15:00  Ceremonia otwarcia  [Gr. A]
15:56  Oszczep M (700)  [Gr. A]
16:00  100 m K  [el]
16:00  Wzwyż M(10bój)  [Gr. A]
16:00  Kula K (3)  [Gr. A]
16:00  Dysk M (1.5)  [Gr. A]
16:00  Wzwyż M(10bój)  [Gr. B]
16:00  Kula K (3)  [Gr. B]
16:15  100 m M  [el]
16:30  800 m K  [el]
16:45  800 m M  [el]
16:45  W dal M  [Gr. A]
16:45  W dal M  [Gr. B]
17:00  Tyczka M  [Gr. A]
17:00  Tyczka M  [Gr. B]
17:10  100 m K  [F B]
17:10  Dysk M (1.5)  [Gr. B]
17:11  Oszczep M (700)  [Gr. B]
17:15  100 m K  [F A]
17:20  100 m M  [F B]
17:25  100 m M  [F A]
17:30  1500 m prz K  [s]
17:55  200 m K(7bój)  [s]
18:10  1500 m K  [s]
18:10  W dal K  [Gr. A]
18:10  1500 m K  [s]
18:10  W dal K  [Gr. B]
18:25  1500 m M  [s]
18:40  3000 m M  [s]
19:00  400 m M(10bój)  [s]
 
 Bieg 1  Bieg 2  Ranking

Data aktualizacji: 2019-07-10 18:14:47
1500 m prz K - Bieg 1 Planowany START: 2019-07-10 17:30 WYSTARTOWANO: 17:49:44
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 9 698 BANAŚ Wiktoria 03-09-14 SSR Olimp Strawczyn (SK) 5:22.33 PB 4 9
2 10 178 ROZPĘDZIK Marzena 03-01-20 UKS Czapla Białe Błota (KP) 5:24.95 3 11
3 11 699 SIEDLARZ Kinga 02-08-18 SSR Olimp Strawczyn (SK) 5:28.93 3 12
4 5 736 PÓŁROLNICZAK Katarzyna 02-12-13 MKL Jarocin (WP) 5:29.50 PB 3 13
5 4 372 BUDNICKA Zuzanna 02-01-17 PTT Delta Płock (MZ) 5:30.72 SB 3 14
6 6 527 MAŁYSZKO Aleksandra 02-09-25 MKS Juvenia Białystok (PD) 5:36.05 PB 2 18
7 7 373 FAŁDROWICZ Dorota 03-07-12 RLTL ZTE Radom (MZ) 5:37.54 2 19
8 8 308 ZIEMBA Wiktoria 03-01-01 RKS Łódź (LD) 5:38.81 2 20
9 2 768 RABIEGA Wiktoria 03-07-02 UKS Achilles Leszno (WP) 5:40.15 PB 21
10 1 767 NIWCZYK Karolina 02-07-29 UKS Achilles Leszno (WP) 5:43.70 PB 22
11 3 848 MARTYNOWICZ Wiktoria 03-03-12 MKS Hermes Gryfino (ZP) 5:46.24 23

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.067326068878174 s.