24. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 27-29 lipca 2018
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-07-27 18:39:34
K1500pjm
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 110pPK 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2018-07-27
DZIEŃ 2
2018-07-28
DZIEŃ 3
2018-07-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ

10:00  100 m pł K(7bój)  [s]
10:00  Młot K (3)  [Gr. A]
10:00  Kula K (3)  [Gr. A]
10:00  Oszczep K (500)  [Gr. A]
10:20  100 m M(10bój)  [s]
10:35  100 m K (PK)  [s]
10:50  100 m M (PK)  [s]
11:05  W dal M(10bój) 
11:05  Wzwyż K(7bój) 
11:15  400 m pł K  [el]
11:15  Młot K (3)  [Gr. B]
11:15  Oszczep K (500)  [Gr. B]
11:40  400 m pł M (84.0)  [el]
12:00  400 m K  [el]
12:15  400 m M  [el]
12:30  Młot M (5)  [Gr. A]
12:30  Kula M(10bój) 
12:30  Tyczka K  [Gr. A]
12:30  W dal K  [Gr. A]
12:35  400 m K (PK)  [s]
12:50  400 m M (PK)  [s]
14:00  Młot M (5)  [Gr. B]
16:10  Ceremonia otwarcia 
16:45  100 m K  [el]
16:45  Tyczka M  [Gr. A]
16:45  Kula K(7bój) 
16:45  Wzwyż M(10bój) 
17:00  100 m M  [el]
17:20  800 m K  [el]
17:35  800 m M  [el]
17:55  100 m K  [F]
17:55  Kula M (5)  [Gr. A]
18:05  Oszczep M (700)  [Gr. A]
18:05  100 m M  [F]
18:20  1500 m prz K  [s]
18:35  Wzwyż M  [Gr. B]
18:40  200 m K(7bój)  [s]
18:50  W dal M  [Gr. A]
19:00  400 m M(10bój)  [s]
19:20  1500 m K  [s]
19:25  Oszczep M (700)  [Gr. B]
19:35  1500 m M  [s]
19:45  3000 m M  [s]
 
 Bieg 1  Bieg 2  Ranking

Data aktualizacji: 2018-07-27 18:39:34
1500 m prz K - Bieg 1 Planowany START: 2018-07-27 18:20 WYSTARTOWANO: 18:21:11
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 12 605
GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 01-11-23 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 5:02.19 9 1
2 10 594
MIKSZUTA Emilia 01-08-01 SKLA Sopot (PM) 5:02.47 PB 7 2
3 8 650
ENGELMANN Weronika 01-06-08 MKS-MOSM Bytom (SL) 5:05.35 PB 6 3
4 11 720
STYŚ Aleksandra 01-06-20 MKS Jedynka Jarocin (WP) 5:08.10 5 4
5 7 102
KORALEWSKA Julia 02-02-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 5:11.80 PB 5 5
6 6 719
PAWEŁCZYK Julia 02-03-26 MKS Jedynka Jarocin (WP) 5:12.71 PB 5 6
7 5 481
CHORZĘPA Agnieszka 01-01-14 KKB MOSiR Krosno (PK) 5:14.63 PB 4 7
8 2 543
KONDRACKA Gabriela 01-03-08 UKS Technik Augustów (PD) 5:22.87 PB 4 10
9 1 384
BUDNICKA Zuzanna 02-01-17 PTT Delta Płock (MZ) 5:30.02 3 14
10 3 125
ORGACKA Dominika 02-09-29 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 5:41.59 3 15
11 4 432
MAŁEK Monika 01-01-13 UKS Budowlani Nowy Sącz (MA) 5:56.51 2 20
9 693
SZYMKIEWICZ Julia 01-08-02 SSR Olimp Strawczyn (SK) DNF

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.060815095901489 s.