OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-07 19:01:58
K1500jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

REKORDY
RŚ (U18) 3:54.52 ZHANG Ling CHN Shanghai (CHN) 1997-10-18
RP (U18) 4:13.68 ENNAOUI Sofia LUBUSZ Słubice Barcelona (ESP) 2012-07-13
 
 Bieg 1  Bieg 2  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-07 18:48:27
1500 m K - Bieg 1 Planowany START: 2023-07-07 18:30 WYSTARTOWANO: 18:29:26 DEKORACJA 19:20
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 5 291 KOPEĆ Oliwia 2006-03-29 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 4:31.75 9 1
2 4 316 WASIELEWSKA Roksana 2007-05-10 OKS Skra Warszawa (MZ) 4:32.23 PB 7 2
3 9 52 KOPEĆ Gabriela 2006-04-12 SMKS Parasol Wrocław (DS) 4:37.87 PB 6 3
4 11 296 PIĄTKOWSKA Oliwia 2006-06-07 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 4:37.93 PB 5 4
5 7 368 ZAJĄC Barbara 2006-08-21 KS AZS AWF Kraków (MA) 4:46.86 PB 5 5
6 10 63 ŚWIEGOT Julia 2006-05-10 WKS Śląsk Wrocław (DS) 4:48.45 PB 5 6
7 3 317 HRYCIUK Marianna 2006-02-04 OKS Start Otwock (MZ) 4:49.29 4 7
8 8 536 SZENWALD Anna 2006-04-07 KUKS Remus Kościerzyna (PM) 4:52.69 4 8
9 6 546 KOZŁOWSKA Dominika 2006-07-02 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz (PM) 4:54.48 PB 3 11
10 2 432 PIASECKA Eliza 2007-02-20 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 4:54.85 PB 3 12
11 1 319 RĘKAWIECKA Roksana 2006-05-09 PTT Delta Płock (MZ) 5:05.38 3 16
12 12 341 BRUDNY Regina 2007-12-22 UKS Filipides Teresin (MZ) 5:06.80 2 18
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 WRÓBEL Wiktoria 04 WLKS Nowe Iganie 4:39.52
2 STEMPNIAK Paulina 04 UKS Piątka Jarocin 4:41.09
3 GRUCHAŁA Julia 04 Akademia Biegowa Kartuzy 4:41.24
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Bielsko-Biała)
1 WIERNICKA Zuzanna 06 RKS Łódź 4:38.56
2 DUBAN Aleksandra 05 OKS Skra Warszawa 4:41.18
3 BIAŁEK Magdalena 05 RKS Rumia 4:43.02
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0130122 s. | Mem: 1.25 megabytes