52. PZLA Mistrzostwa Polski U18
RADOM, 18-20 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-18 16:37:19
K1500jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2020-09-18
DZIEŃ 2
2020-09-19
DZIEŃ 3
2020-09-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:59  100 m pł K(7bój)  [s]
10:10  Młot K (3)  [Gr. A]
10:23  100 m M(10bój)  [s]
10:30  Tyczka K  [Gr. A]
10:30  Tyczka K  [Gr. B]
10:35  Oszczep K (500)  [Gr. A]
10:40  Wzwyż K(7bój)  [Gr. A]
10:59  400 m pł K  [el]
11:05  W dal M(10bój)  [Gr. A]
11:10  Młot K (3)  [Gr. B]
11:23  400 m pł M (83.8)  [el]
11:40  Oszczep K (500)  [Gr. B]
11:50  400 m K  [el]
12:10  400 m M  [el]
12:15  Kula M(10bój)  [Gr. A]
12:30  400 m K (PK)  [s]
12:35  W dal K  [Gr. A]
12:35  W dal K  [Gr. B]
12:45  400 m M (PK)  [s]
13:05  100 m K (PK)  [s]
13:10  Wzwyż M  [Gr. A]
13:10  Wzwyż M  [Gr. B]
13:20  100 m M (PK)  [s]
13:25  Kula K(7bój)  [Gr. A]
14:30  Ceremonia otwarcia 
14:35  Oszczep M (700)  [Gr. A]
14:35  Młot M (5)  [Gr. A]
14:45  100 m K  [el]
15:05  W dal M  [Gr. A]
15:05  W dal M  [Gr. B]
15:10  800 m K  [el]
15:15  Młot M (5)  [Gr. B]
15:30  800 m M  [el]
15:50  Oszczep M (700)  [Gr. B]
15:55  100 m K  [F B]
16:05  100 m K  [F A]
16:15  Kula K (3)  [Gr. A]
16:20  1500 m K  [s]
16:25  Wzwyż M(10bój)  [Gr. B]
16:30  1500 m M  [s]
16:47  100 m M  [el]
17:05  Kula K (3)  [Gr. B]
17:18  1500 m prz K  [s]
17:42  100 m M  [F B]
17:50  100 m M  [F A]
17:55  Kula M (5)  [Gr. A]
18:05  3000 m M  [s]
18:30  200 m K(7bój)  [s]
18:40  Kula M (5)  [Gr. B]
18:45  400 m M(10bój)  [s]
REKORDY
RP (U18) 4:13.68 ENNAOUI Sofia LUBUSZ Słubice Barcelona 2012-07-13
 
 Bieg 1  Bieg 2  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-18 16:37:19
1500 m K - Bieg 1 Planowany START: 2020-09-18 16:20 WYSTARTOWANO: 16:16:58 DEKORACJA 17:10
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 10 9 ŚCISŁOWSKA Julia 03-01-26 KS SMS Szklarska Poręba (DS) 4:37.03 9 1
2 4 201 RĘBACZ Paulina 04-04-15 KS Żeglina Sieradz (LD) 4:38.69 PB 7 2
3 7 648 WOJTKOWIAK Wiktoria 03-06-12 KS Energetyk Poznań (WP) 4:40.31 6 3
4 9 641 PERYT Maja 04-05-07 KLKS Juventa-Kobex Starachowice (SK) 4:41.66 5 4
5 2 343 WRÓBEL Wiktoria 04-08-26 WLKS Nowe Iganie (MZ) 4:41.80 5 5
6 8 249 ZATORSKA Maia 04-12-23 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 4:41.84 5 6
7 1 644 SZYDŁOWSKA Julia 04-02-11 UKS Żaczek Połaniec (SK) 4:43.33 PB 4 7
8 6 267 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna 04-09-12 KS Maków Biega (MZ) 4:43.68 4 8
9 3 56 SIKORA Julia 03-02-22 SSMKS Parasol Wrocław (DS) 4:55.94 4 10
5 233 JAGUŚCIK Julia 03-12-16 RKS Łódź (LD) DNF
OOM 2019 (Poznań)
1 MANIECKA Julita 02 KS Hanza Goleniów 4:40.27
2 HRYCYK Anna 03 KMKL Sztorm Kołobrzeg 4:43.76
3 KRASZEWSKA Sandra 02 KS SMS Szklarska Poręba 4:46.84
OOM 2018 (Chorzów)
1 KAZIMIERSKA Klaudia 01 LKS Vectra Włocławek 4:31.65
2 CIOŁAK Magdalena 01 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 4:33.18
3 LEWNA Weronika 01 LKS Fenix Słupsk 4:34.75
TOP 10 POLSKA

 

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.092232942581177 s.