52. PZLA Mistrzostwa Polski U18
RADOM, 18-20 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-20 15:28:58
K100płjm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2020-09-18
DZIEŃ 2
2020-09-19
DZIEŃ 3
2020-09-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:20  Tyczka K  [F]
12:00  Dysk K (1)  [F]
12:25  Trójskok K  [F]
12:35  200 m K  [F B]
12:45  200 m K  [F A]
12:55  200 m M  [F B]
13:05  200 m M  [F A]
13:15  800 m K  [F B]
13:20  Tyczka M  [FINAŁ]
13:25  800 m K  [F A]
13:45  100 m pł K (76.2)  [el]
14:05  Dysk M (1.5)  [F]
14:15  110 m pł M (91.4)  [el]
14:20  Wzwyż K  [F]
14:35  Trójskok M  [F]
14:40  800 m M  [F B]
14:50  800 m M  [F A]
15:10  100 m pł K (76.2)  [F B]
15:20  100 m pł K (76.2)  [F A]
15:33  110 m pł M (91.4)  [F B]
15:40  110 m pł M (91.4)  [F A]
16:00  4x400 m K  [s]
16:10  4x400 m M  [s]
REKORDY
RP (U18) 13.35 SKRZYSZOWSKA Pia OKS Skra Warszawa Warszawa 2018-09-02
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 10 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-20 15:27:52
100 m pł K (76.2) - elim 1 Planowany START: 2020-09-20 13:45 WYSTARTOWANO: 13:45:45
+1.6 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 5 148 SIELSKA Alicja 03-07-12 KS Wisła Puławy (LU) 13.79 0.201 Q 2
2 6 10 OLSZAK Maja 04-07-30 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 13.89 0.210 Q PB 3
3 8 34 TYLAK Martyna 03-08-02 MKS MOS Wrocław (DS) 14.34 (334) 0.108 q 7
4 4 784 STEMPKOWSKA Kamila 04-08-06 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (WN) 14.38 0.178 qB PB 10
5 7 241 KOŁODZIEJCZUK Maria 04-11-19 UKS Czempion Bełchatów (LD) 14.48 0.221 qB PB 13
6 2 184 GIELICZ Natalia 04-01-13 MLKS Agros Żary (LB) 14.69 0.186 qB PB 16
7 1 109 MATUSZEWICZ Anna 03-04-05 MKL Toruń (KP) 14.98 0.262 PB 2 19
8 3 629 CIESIELSKA Kinga 03-03-11 KKL Kielce (SK) 15.43 0.156 24
OOM 2019 (Poznań)
1 MAJEWSKA Marika 02 LUKS Orkan Września 13.56
2 ROMASZKO Monika 02 KS Agros Zamość 13.72
3 OKO Wiktoria 03 KS Wisła Puławy 14.08
OOM 2018 (Chorzów)
1 MAJEWSKA Marika 02 LUKS Orkan Września 13.93
2 ZIEMBICKA Julia 01 MKS-SMS Victoria Racibórz 13.96
3 KIRYLUK Aleksandra 01 KS Podlasie Białystok 14.01
TOP 10 POLSKA

 

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.044504880905151 s.