OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-08 20:43:54
M2000pjm 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

08:30  10000 m chód M  [s]
09:00  Trójskok M  [Gr. A]
09:00  Trójskok M  [Gr. B]
09:50  110 m pł M(10bój)  [s]
10:00  Trójskok K  [Gr. A]
10:00  Trójskok K  [Gr. B]
10:45  100 m pł K(7bój)  [s]
10:50  Dysk M(10bój)  [Gr. A]
11:45  Wzwyż K(7bój)  [Gr. A]
11:45  Wzwyż K(7bój)  [Gr. B]
11:50  200 m K  [el]
12:10  200 m M  [el]
12:20  Dysk K (1)  [Gr. A]
13:10  Dysk K (1)  [Gr. B]
13:10  Tyczka M(10bój)  [Gr. A]
13:10  Tyczka M(10bój)  [Gr. B]
14:00  Dysk M (1.5)  [Gr. A]
14:10  Kula K(7bój)  [Gr. A]
14:10  Kula K(7bój)  [Gr. B]
15:00  Dysk M (1.5)  [Gr. B]
15:00  Wzwyż K  [Gr. A]
15:00  Wzwyż K  [Gr. B]
16:15  Młot K (3)  [F]
16:30  400 m pł K  [F B]
16:35  W dal K  [F]
16:40  400 m pł K  [F A]
16:50  400 m pł M (83.8)  [F B]
17:00  400 m pł M (83.8)  [F A]
17:05  Kula K (3)  [F]
17:10  Wzwyż M  [F]
17:15  200 m K(7bój)  [s]
17:35  Tyczka K  [F]
17:35  Oszczep M(10bój)  [Gr. A]
17:50  400 m K  [F B]
18:00  400 m M  [F B]
18:10  400 m K  [F A]
18:20  400 m M  [F A]
18:25  W dal M  [F]
18:40  2000 m prz. M  [s]
18:55  Kula M (5)  [F]
19:10  5000 m chód K  [s]
19:15  Młot M (5)  [F]
19:45  3000 m K  [s]
20:05  1500 m M(10bój)  [s]
20:20  Dziesięciobój M U18 
20:30  4x100 m K  [s]
20:40  4x100 m M  [s]
 
 Bieg 1  Bieg 2  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-08 20:43:54
2000 m prz. M Planowany START: 2023-07-08 18:40 WYSTARTOWANO: 18:40:48 DEKORACJA 19:20
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 4 1 783 NIJAKOWSKI Mateusz 2007-07-19 UKS Skoczek Władysławów (WP) 6:07.45 PB 9 1
2 9 1 323 ABRAMCZYK Piotr 2006-06-27 RLTL Optima Radom (MZ) 6:07.76 7 2
3 2 1 507 KOSICKI Kajetan 2007-06-25 AML Słupsk (PM) 6:12.67 PB 6 3
4 1 1 414 KOBZA Kacper 2006-10-10 MULKS Juvenia Głuchołazy (OP) 6:24.82 5 4
5 3 1 754 MARGOWSKI Hubert 2007-06-23 PLKS Gwda Piła (WP) 6:25.15 PB 5 5
6 12 1 153 WOJTASZEK Piotr 2007-08-09 AZS UMCS Lublin (LU) 6:27.77 PB 5 6
7 6 1 871 SIMLAT Szymon 2007-05-21 UKL Feniks Świdwin (ZP) 6:28.09 PB 4 7
1 7 2 630 KIELJAN Bartosz 2007-05-22 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 6:29.30 PB 4 8
2 6 2 406 KADŁUCZKA Kacper 2006-12-09 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle (OP) 6:30.86 PB 4 9
8 5 1 748 SUSZKA Franciszek 2006-09-06 OŚ AZS Poznań (WP) 6:30.90 4 10
9 7 1 91 SIERADZKI Jakub 2006-10-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 6:33.81 PB 3 11
3 1 2 735 GRZEŚKOWIAK Tomasz 2006-07-15 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 6:34.50 3 12
4 12 2 579 WOŹNIAK Hubert 2007-02-05 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 6:36.62 PB 3 13
5 5 2 99 BEDNARCZYK Igor 2006-06-16 KS Pro Athlete Grudziądz (KP) 6:37.01 PB 3 14
6 8 2 753 KULPA Jakub 2007-09-07 PLKS Gwda Piła (WP) 6:38.23 PB 3 15
7 2 2 208 KOWALSKI Jakub 2007-07-30 MLKS Agros Żary (LB) 6:38.69 3 16
8 10 2 849 PIĄTEK Alan 2006-02-25 MKS Hermes Gryfino (ZP) 6:38.70 PB 2 17
10 11 1 97 SIEBERT Aleksander 2007-10-16 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 6:39.11 2 18
11 10 1 755 PAWŁOWSKI Franciszek 2006-07-01 PLKS Gwda Piła (WP) 6:39.71 PB 2 19
9 9 2 764 GRZEGOREK Cyprian 2007-02-02 UKS 12 Kalisz (WP) 6:41.11 PB 2 20
10 4 2 142 SZYMAŃSKI Wojciech 2007-07-19 UKS Czapla Białe Błota (KP) 6:42.07 PB 21
11 3 2 112 NIŻEWSKI Oktawian 2007-03-29 LKS Vectra Włocławek (KP) 6:42.25 PB 22
12 8 1 277 SZYMCZAK Bartłomiej 2006-08-08 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 6:48.58 PB 23
12 11 2 848 OSSOLIŃSKI Mateusz 2006-11-11 MKS Hermes Gryfino (ZP) 6:51.82 24
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Bielsko-Biała)
1 JANDUŁA Wiktor 05 RLTL Optima Radom 5:50.11
2 ZIELIŃSKI Krzysztof 05 ULKS Talex Borzytuchom 6:00.04
3 PEMPUŚ Adrian 05 UKS Tempo 5 Przemyśl 6:05.31
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.035718 s. | Mem: 1.25 megabytes