OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-09 17:27:54
K800jm 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

10:15  Młot K (3)  [Gr. A]
10:15  W dal K  [Gr. A]
10:15  W dal K  [Gr. B]
11:00  100 m M(10bój)  [s]
11:15  Młot K (3)  [Gr. B]
11:35  400 m pł K  [el]
11:50  W dal M(10bój)  [Gr. A]
11:50  W dal M(10bój)  [Gr. B]
12:07  400 m pł M (83.8)  [el]
12:15  Młot M (5)  [Gr. A]
12:40  400 m K  [el]
13:00  W dal M  [Gr. A]
13:00  W dal M  [Gr. B]
13:02  400 m M  [el]
13:10  Kula M(10bój)  [Gr. A]
13:10  Kula M(10bój)  [Gr. B]
13:14  Młot M (5)  [Gr. B]
13:30  400 m K (PK)  [s]
13:45  400 m M (PK)  [s]
14:05  100 m K (PK)  [s]
14:05  Wzwyż M  [Gr. A]
14:05  Wzwyż M  [Gr. B]
14:20  100 m M (PK)  [s]
15:00  Oszczep K (500)  [Gr. A]
15:45  Oszczep K (500)  [Gr. B]
16:00  Wzwyż M(10bój)  [Gr. A]
16:00  Wzwyż M(10bój)  [Gr. B]
16:00  100 m K  [el]
16:25  800 m K  [el]
16:55  800 m M  [el]
17:00  Oszczep M (700)  [Gr. A]
17:15  Kula K (3)  [Gr. A]
17:30  100 m K  [F B]
17:35  100 m K  [F A]
17:45  100 m M  [el]
18:00  Oszczep M (700)  [Gr. B]
18:10  1500 m M  [s]
18:15  Kula M (5)  [Gr. A]
18:30  1500 m K  [s]
18:40  Tyczka K  [Gr. A]
18:40  Tyczka K  [Gr. B]
18:55  100 m M  [F B]
19:00  100 m M  [F A]
19:10  1500 m prz K  [s]
19:25  400 m M(10bój)  [s]
19:45  3000 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U18) 1:57.18 WANG Yuan CHN Beijing (CHN) 1993-09-08
RP (U18) 2:05.08 BRZEZIŃSKA Anna JUVENIA Głuchołazy Bochum (GER) 1988-06-26
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 10 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-09 15:37:49
800 m K Planowany START: 2023-07-07 16:25 WYSTARTOWANO: 16:24:13
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 4 3 679 BEŁCZEW Oliwia 2006-04-09 KKL Kielce (SK) 2:12.68 Q 1
1 8 1 700 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota 2007-12-18 KS Energetyk Poznań (WP) 2:12.98 Q 2
2 6 3 824 OWCZARUK Hanna 2007-08-16 AL Międzyzdroje (ZP) 2:13.49 Q 3
2 4 1 301 STĘPKOWSKA Matylda 2006-02-21 KS Czempion Warszawa (MZ) 2:14.02 Q 4
1 4 2 613 BOCHENEK Jagoda 2006-05-27 MKS-MOSM Bytom (SL) 2:14.04 Q 5
2 5 2 701 STEMPNIAK Zofia 2006-07-21 KS Energetyk Poznań (WP) 2:14.89 Q 6
3 6 2 554 KRÓLAK Marta 2006-11-23 SKLA Sopot (PM) 2:15.96 q 7
4 8 2 50 BOROWSKA Kinga 2006-03-15 SMKS Parasol Wrocław (DS) 2:16.75 q PB 8
3 3 1 589 JAROMIN Oliwia 2007-09-12 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 2:17.86 qB PB 9
4 6 1 305 KACPRZYŃSKA Marta 2007-07-16 LKS Maków Mazowiecki (MZ) 2:18.29 qB PB 10
3 8 3 359 OLCHAWA Róża 2007-10-04 Kraków Athletics Team (MA) 2:18.42 qB 11
4 5 3 629 GWIAZDA Gabriela 2007-04-03 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 2:18.86 qB PB 12
5 3 2 739 SZŁAPKA Faustyna 2007-03-19 MKS-MOS Śrem (WP) 2:19.23 qB PB 13
5 3 3 842 RAK Izabela 2007-09-20 MKL Szczecin (ZP) 2:19.28 qB 14
6 9 2 434 SADLEJA Julia 2007-06-11 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 2:19.47 qB 15
6 9 3 621 REJMONIAK Natalia 2007-09-08 MKS-MOSM Bytom (SL) 2:19.99 qB PB 16
7 7 2 625 HERUD Julia 2006-11-17 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) 2:20.22 PB 2 17
5 7 1 583 MARTIN Gabriella 2006-07-22 GKS Piast Gliwice (SL) 2:20.63 2 18
6 5 1 466 ROKITOWSKA Gabriela 2007-08-02 UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) 2:21.47 2 19
7 7 3 595 JANKOWSKA Magdalena 2006-11-11 MKS Czechowice-Dziedzice (SL) 2:21.95 2 20
7 2 1 851 URBAŃSKA Natalia 2007-12-13 MKS Olimp Łobez (ZP) 2:22.93 21
8 2 2 450 ZARĘBA Monika 2007-06-27 KKL Stal Stalowa Wola (PK) 2:24.20 22
8 9 1 802 SMOLICZ Pola 2007-06-26 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 2:24.70 23
8 2 3 724 SIPURZYŃSKA Hanna 2006-10-23 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 2:28.89 24
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 STRZEŻYSZ Małgorzata 04 AZS-AWF Warszawa 2:11.23
2 CYBULSKA Wiktoria 04 KS AZS UWM Olsztyn 2:12.96
3 NAGIĘĆ Nikola 05 KS AZS AWF Kraków 2:13.39
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Bielsko-Biała)
1 BOCHENEK Jagoda 06 MKS-MOSM Bytom 2:11.78
2 BEŁCZEW Oliwia 06 KKL Kielce 2:11.91
3 KAROLCZUK Martyna 05 LUKS Boguszyce 2:12.18
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.055145 s. | Mem: 1.25 megabytes