OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-09 14:31:58
M200jm 1 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

REKORDY
RŚ (U18) 19.84 KNIGHTON Erriyon USA Eugene (USA) 2021-06-27
RP (U18) 20.90 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk Bielsko-Biała 2022-07-17
 
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2023-07-09 14:31:58
200 m M - Finał A Planowany START: 2023-07-09 14:00 WYSTARTOWANO: 14:00:20 DEKORACJA 14:40
+1.4 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty
1 8 634 LIBURA Sebastian 2006-04-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 21.53 0.212 PB 9
2 7 547 BRYLOWSKI Fabian 2007-01-09 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA (PM) 21.57 0.162 =PB 7
3 6 105 BAJRASZEWSKI Tomasz 2006-12-20 LKS Vectra Włocławek (KP) 21.82 0.141 6
4 2 157 LEPIONKA Adrian 2006-04-20 KS Agros Zamość (LU) 21.94 0.164 5
5 4 128 LACH Radosław 2006-03-02 MKL Toruń (KP) 21.98 0.162 5
6 9 757 KRAWIEC Bartosz 2006-03-24 PZS Gontyniec Chodzież (WP) 22.12 0.169 PB 5
7 3 361 KOSELA Kacper 2006-01-03 KS AZS AWF Kraków (MA) 22.16 0.160 PB 4
8 5 633 LIBURA Jakub 2006-04-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 22.28 0.205 PB 4
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 PIETRUSA Jakub 05 UKS bieganie.pl Stryszawa 21.67
2 ŁAZOWY Cezary 04 WMLKS Nadodrze Powodowo 22.03
3 ŚLIWA Jakub 04 MKS Pułtusk 22.09
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Bielsko-Biała)
1 ZAKRZEWSKI Marek 05 AML Słupsk 20.90
2 LACH Radosław 06 MKL Toruń 21.63
3 GORZKOWICZ Michał 05 WKS Wawel Kraków 21.66
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0135591 s. | Mem: 1.25 megabytes