OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-08 20:43:54
WK200jm 1 1 2
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

REKORDY
RŚ (U18) 22.42 HUNT Amy GBR Mannheim (GER) 2019-06-30
RP (U18) 23.72 POPOWICZ Marika ZAWISZA Bydgoszcz Biała Podlaska 2005-05-28
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-08 20:43:54
200 m K(7bój) Planowany START: 2023-07-08 17:15 WYSTARTOWANO: 17:14:44
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 7 1 +0.3 m/s 417 KOZAN Zuzanna 2007-07-07 NKS Start Namysłów (OP) 25.36 0.172 PB 854 1
2 8 1 +0.3 m/s 847 MLAK Martyna 2006-09-05 MKS Hermes Gryfino (ZP) 25.69 0.213 PB 824 2
3 5 1 +0.3 m/s 864 RUDNIK Julia 2007-07-12 STS Pomerania Szczecin (ZP) 26.11 0.157 PB 788 3
4 4 1 +0.3 m/s 49 JUREK Konstancja 2006-04-04 SL GKS Olsza Olszyna (DS) 26.33 0.148 PB 769 4
5 9 1 +0.3 m/s 300 SIMON Zofia 2006-08-23 KS Czempion Warszawa (MZ) 26.77 0.230 731 6
6 2 1 +0.3 m/s 402 LACH Alicja 2006-07-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 26.93 0.181 718 8
7 3 1 +0.3 m/s 283 BANY Adrianna 2007-01-09 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 26.94 0.121 PB 717 9
6 1 +0.3 m/s 401 KLESZNO Maja 2006-04-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) DNF 0.154

1 5 2 -0.7 m/s 742 RATAJCZAK Zofia 2007-06-24 MUKS Szok Bojanowo (WP) 26.65 0.168 PB 741 5
2 6 2 -0.7 m/s 348 ODOLIŃSKA Hanna 2007-01-17 UKS Kresy Otwock (MZ) 26.83 0.175 PB 726 7
3 4 2 -0.7 m/s 186 DŁUGI Jagoda 2007-05-05 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 27.06 0.174 PB 707 10
4 7 2 -0.7 m/s 870 ŚWIĄDER Lena 2007-10-09 STS Pomerania Szczecinek (ZP) 27.26 0.217 690 11
5 9 2 -0.7 m/s 559 ZAKRZEWSKA Agnieszka 2007-01-01 SKLA Sopot (PM) 27.63 0.213 PB 660 12
6 3 2 -0.7 m/s 297 POLKOWSKA Katarzyna 2006-02-14 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 28.28 0.151 PB 609 15
7 2 2 -0.7 m/s 187 KOS Hanna 2007-06-11 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 28.85 0.283 565 17
8 8 2 -0.7 m/s 289 JUROWSKA Lidia 2007-07-09 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 31.98 0.273 353 21

1 6 3 +1.0 m/s 723 MAZURKIEWICZ Kornelia 2006-03-15 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 27.95 0.151 PB 635 13
2 5 3 +1.0 m/s 56 KŁOK Amelia 2007-06-22 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław (DS) 28.18 0.188 PB 617 14
3 9 3 +1.0 m/s 862 LITWINIUK Hanna 2006-04-30 STS Pomerania Szczecin (ZP) 28.51 0.268 PB 591 16
4 7 3 +1.0 m/s 502 ZACHARZ Wiktoria 2006-02-19 UKS Czwórka Białystok (PD) 28.93 0.229 SB 559 18
5 4 3 +1.0 m/s 36 KORDASIEWICZ Karolina 2007-09-20 MKS Osa Zgorzelec (DS) 29.00 0.285 PB 554 19
6 8 3 +1.0 m/s 55 KARSZNIA Dominika 2007-12-07 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław (DS) 29.08 0.269 548 20
   
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0162759 s. | Mem: 1.25 megabytes