OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-07 20:02:36
K1500pjm 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

REKORDY
RP (U18) 4:48.56 NĘCKA Urszula PŁOMIEŃ Sosnowiec Bielsko-Biała 2001-10-06
 
 Bieg 1  Bieg 2  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-07 20:02:36
1500 m prz K Planowany START: 2023-07-07 19:10 WYSTARTOWANO: 19:09:10 DEKORACJA 19:50
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 6 1 606 THAMM Michalina 2007-04-18 MKS-MOS Katowice (SL) 4:55.76 PB 9 1
2 4 1 769 TYCZYŃSKA Amelia 2007-02-21 UKS Achilles Leszno (WP) 4:57.18 PB 7 2
3 7 1 119 KUNICKA Weronika 2007-05-29 LUKS Start Nakło (KP) 5:04.69 PB 6 3
4 11 1 609 DZIERŻEK Oliwia 2006-02-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 5:08.89 PB 5 4
5 10 1 329 KAROLAK Amelia 2007-06-25 RLTL Optima Radom (MZ) 5:11.21 PB 5 5
6 9 1 413 JAWORSKA Oliwia 2007-03-03 MULKS Juvenia Głuchołazy (OP) 5:19.81 5 6
7 3 1 446 MACHAJ Blanka 2007-10-11 KKL Stal Stalowa Wola (PK) 5:20.08 4 7
8 8 1 85 KORYTOWSKA Olga 2006-01-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 5:25.04 PB 4 8
9 1 1 239 JAKUBOWSKA Magdalena 2006-07-15 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 5:27.63 4 9
1 3 2 574 MIZGAŁA Nadia 2007-10-03 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 5:31.21 PB 4 10
10 2 1 381 JAJECZNICA Anna 2006-05-12 UKS Romer Rabka-Zdrój (MA) 5:33.58 3 11
11 5 1 445 GRZYBOWSKA Gabriela 2006-04-10 KKL Stal Stalowa Wola (PK) 5:35.77 3 12
2 2 2 146 MACIĄG Helena 2007-11-04 AZS UMCS Lublin (LU) 5:38.27 3 13
3 6 2 711 MUCHA Natasza 2007-07-02 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 5:39.34 PB 3 14
4 5 2 562 BUKOWSKA Olga 2006-07-25 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 5:40.43 3 15
5 8 2 430 MAJKA Emilia 2007-02-08 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 5:42.23 PB 3 16
6 12 2 108 HAŚKIEWICZ Aleksandra 2006-01-23 LKS Vectra Włocławek (KP) 5:43.61 2 17
7 9 2 167 TYSZKO Marlena 2006-08-17 LKS Znicz Biłgoraj (LU) 5:45.40 SB 2 18
8 1 2 608 DUBIEL Aleksandra 2006-03-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 5:45.95 PB 2 19
8 10 2 699 GOLIŃSKA Gabriela 2007-10-08 KS Energetyk Poznań (WP) 5:45.95 2 19
10 11 2 337 ASŁANOWICZ Matylda 2006-03-23 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 5:46.09 SB 21
12 12 1 333 WALCZAK Julia 2006-10-06 RLTL Optima Radom (MZ) 5:46.12 22
4 2 254 CZERNIELEWSKA Anna 2007-10-30 RKS Łódź (LD) DNS
7 2 111 MORAWSKA Anna 2006-05-04 LKS Vectra Włocławek (KP) DNS
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 PERYT Maja 04 KLKS Juventa-Kobex Starachowice 4:59.75
2 BARSZCZ Alicja 04 LKS Vectra Włocławek 5:00.32
3 MALINA Rozalia 04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 5:00.63
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Bielsko-Biała)
1 PIECHOWSKA Roksana 05 ULKS Talex Borzytuchom 5:10.41
2 CYGAN Natalia 05 KKL Stal Stalowa Wola 5:11.54
3 GRABOWSKA Wiktoria 05 KS Prefbet-Sonarol 5:11.63
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0168951 s. | Mem: 1.25 megabytes