25. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
POZNAŃ, 10-12 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-12 12:11:46
M200jm 1 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p(*) 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2019-07-10
DZIEŃ 2
2019-07-11
DZIEŃ 3
2019-07-12
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:30  Tyczka K  [F]
10:30  Tyczka M  [F]
10:30  Wzwyż K  [F]
11:00  110 m pł M (91.4)  [el]
11:00  Trójskok M  [F]
11:00  Dysk M (1.5)  [F]
11:25  100 m pł K (76.2)  [el]
11:45  200 m K  [F B]
11:50  200 m K  [F A]
12:00  200 m M  [F B]
12:05  200 m M  [F A]
12:20  800 m K  [F B]
12:25  800 m K  [F A]
12:20  Wzwyż M  [F]
12:30  800 m M  [F B]
12:30  Trójskok K  [F]
12:35  800 m M  [F A]
12:55  110 m pł M (91.4)  [F B]
13:00  Dysk K (1)  [F]
13:00  110 m pł M (91.4)  [F A]
13:15  100 m pł K (76.2)  [F B]
13:20  100 m pł K (76.2)  [F A]
13:30  4x400 m K  [s]
13:40  4x400 m M  [s]
REKORDY
RP (U18) 21.06 SMOSARSKI Dominik PKS Gwardia Szczytno Kutno 2016-05-29
 
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B

Data aktualizacji: 2019-07-12 12:11:46
200 m M - Finał A Planowany START: 2019-07-12 12:05 WYSTARTOWANO: 12:06:00
-0.4 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf punkty
1 4 466 WDOWIK Oliwer 02-01-03 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 21.31 0.143 9
2 6 317 CHIDA Tomasu 02-04-11 ULKS MOSiR Sieradz (LD) 21.78 0.105 7
3 5 667 KULIGOWSKI Michał 02-08-13 RMKS Rybnik (SL) 21.81 0.146 6
4 3 189 KRUPA Patryk 02-04-21 KS Agros Zamość (LU) 21.88 0.135 5
5 7 835 BACHÓRSKI Anton 02-07-18 MKL Szczecin (ZP) 22.05 0.154 PB 5
6 2 89 KUCHCIŃSKI Szymon 02-03-20 WLKS Wrocław (DS) 22.39 0.143 5
7 8 105 KASZYŃSKI Dawid 02-04-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 22.56 0.187 PB 4
8 1 44 WISZNIOWSKI Mateusz 02-09-07 MKS MOS Wrocław (DS) 22.78 0.112 4

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.048895120620728 s.