25. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
POZNAŃ, 10-12 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-12 13:50:42
Kwjm 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p(*) 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2019-07-10
DZIEŃ 2
2019-07-11
DZIEŃ 3
2019-07-12
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  110 m pł M(10bój)  [s]
09:15  10000 m chód M  [s]
09:50  Dysk M(10bój)  [Gr. A]
10:00  W dal K(7bój)  [Gr. A]
10:00  W dal K(7bój)  [Gr. B]
10:00  Dysk M(10bój)  [Gr. B]
11:00  200 m K  [el]
11:00  Trójskok K  [Gr. A]
11:00  Trójskok K  [Gr. B]
11:16  Oszczep K(7bój)  [Gr. A]
11:20  200 m M  [el]
11:40  Tyczka M(10bój)  [Gr. A]
11:55  Dysk K (1)  [Gr. A]
11:57  Oszczep K(7bój)  [Gr. B]
12:00  Wzwyż K  [Gr. A]
12:00  Wzwyż K  [Gr. B]
12:15  Trójskok M  [Gr. A]
12:15  Trójskok M  [Gr. B]
13:20  Dysk K (1)  [Gr. B]
13:40  Oszczep M(10bój)  [Gr. A]
14:16  Oszczep M(10bój)  [Gr. B]
15:00  Oszczep K (500)  [F]
15:45  Kula K (3)  [F]
16:30  400 m pł K  [F B]
16:30  Oszczep M (700)  [F]
16:35  400 m pł K  [F A]
16:45  400 m pł M (84.0)  [F B]
16:45  W dal K  [F]
16:50  400 m pł M (84.0)  [F A]
17:00  400 m K  [F B]
17:05  400 m K  [F A]
17:15  400 m M  [F B]
17:15  Wzwyż M  [Gr. A]
17:20  400 m M  [F A]
17:30  800 m K(7bój)  [s]
17:40  Siedmiobój K  [FINAŁ]
17:45  2000 m prz. M (nieregulaminowe)  [s]
17:45  Kula M (5)  [F]
18:00  Młot K (3)  [F]
18:10  4x100 m K  [s]
18:20  4x100 m M  [s]
18:30  1500 m M(10bój)  [s]
18:30  W dal M  [F]
18:40  Dziesięciobój M  [FINAŁ]
18:45  3000 m K  [s]
19:15  5000 m chód K  [s]
19:30  Młot M (5)  [F]
REKORDY
RP (U18) 1.87 KSOK Anna AZS-AWF Wrocław Białystok 2000-08-27
Minimum do finału: 1.64 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2019-07-12 13:49:20
Wzwyż K - Gr. A Planowany START: 2019-07-11 12:00 ZAKOŃCZENIE: 12:40:00
msc lp grupa nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub 1.45 1.50 1.54 1.58 1.61 wynik inf punkty rank
1 4 2 302 OWCZAREK Patrycja 02-11-23 RKS Łódź (LD) - o o o o 1.61 q 1
1 5 2 536 LITWIN Adrianna 03-05-03 AML Słupsk (PM) - o o o o 1.61 q 1
1 6 2 497 JANKOWSKA Aleksandra 02-08-15 KS Podlasie Białystok (PD) - - - - o 1.61 q 1
1 8 1 775 POLL Roksana 02-04-23 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) - - o o o 1.61 q 1
1 8 2 331 WYSOCKA Alicja 03-03-05 KS Orzeł Warszawa (MZ) - - o o o 1.61 q 1
1 9 1 234 WYRWAS Julia 03-02-05 LKS Lubusz Słubice (LB) - o o o o 1.61 q 1
1 11 1 357 BURLEWICZ Barbara 03-01-09 OKS Skra Warszawa (MZ) - - o o o 1.61 q 1
4 3 1 715 ŻYŁKA Marta 03-03-17 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) o o o o xo 1.61 q SB 8
5 11 2 235 ZABŁOCKA Adrianna 02-01-09 LKS Lubusz Słubice (LB) - o o xo xo 1.61 q 9
5 5 1 300 MOSZURA Julia 02-01-07 RKS Łódź (LD) o o o xo xo 1.61 q 10
6 1 1 312 PERZYŃSKA Julia 03-05-19 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) o xo o xxo xo 1.61 q =PB 11
7 6 1 572 MIKOŁAJEK Roksana 03-03-15 MKS Sambor Tczew (PM) - o xo o xxo 1.61 q 12
6 5 2 31 KALENIK Izabela 02-03-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) o o o o xxx 1.58 3 13
7 9 2 299 MOSZURA Aleksandra 02-01-07 RKS Łódź (LD) - o xo o xxx 1.58 3 14
8 2 2 176 KOZERA Natalia 03-08-02 UKS Czapla Białe Błota (KP) o o o xo xxx 1.58 3 15
8 10 1 240 CZECH Natalia 02-07-02 MLKS Agros Żary (LB) o o o xxx 1.54 3 16
9 10 2 243 KWIATKOWSKA Adrianna 02-03-29 MLKS Agros Żary (LB) - o o xxx 1.54 2 16
9 12 2 571 KRUŻA Marcelina 03-01-24 MKS Sambor Tczew (PM) - o o xxx 1.54 2 16
11 3 2 304 PIECH Maria 03-12-12 RKS Łódź (LD) o o xo xxx 1.54 2 19
9 4 1 565 ZDYBAŁ Nikola 03-07-24 LKS Fenix Słupsk (PM) xxo o xo xxx 1.54 2 20
10 2 1 523 MICHAŁOWSKA Emilia 02-08-01 LUKS Hańcza Suwałki (PD) o o xxx 1.50 21
11 7 1 407 SACHMERDA Wiktoria 03-02-25 MKS Tempo Kęty (MA) xo xxx 1.45 22
1 2 27 TURKIEWICZ Julia 02-06-28 MKL 12 Jelenia Góra (DS) DNS

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.068642854690552 s.