25. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
POZNAŃ, 10-12 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-11 16:09:04
Kojm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p(*) 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2019-07-10
DZIEŃ 2
2019-07-11
DZIEŃ 3
2019-07-12
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  110 m pł M(10bój)  [s]
09:15  10000 m chód M  [s]
09:50  Dysk M(10bój)  [Gr. A]
10:00  W dal K(7bój)  [Gr. A]
10:00  W dal K(7bój)  [Gr. B]
10:00  Dysk M(10bój)  [Gr. B]
11:00  200 m K  [el]
11:00  Trójskok K  [Gr. A]
11:00  Trójskok K  [Gr. B]
11:16  Oszczep K(7bój)  [Gr. A]
11:20  200 m M  [el]
11:40  Tyczka M(10bój)  [Gr. A]
11:55  Dysk K (1)  [Gr. A]
11:57  Oszczep K(7bój)  [Gr. B]
12:00  Wzwyż K  [Gr. A]
12:00  Wzwyż K  [Gr. B]
12:15  Trójskok M  [Gr. A]
12:15  Trójskok M  [Gr. B]
13:20  Dysk K (1)  [Gr. B]
13:40  Oszczep M(10bój)  [Gr. A]
14:16  Oszczep M(10bój)  [Gr. B]
15:00  Oszczep K (500)  [F]
15:45  Kula K (3)  [F]
16:30  400 m pł K  [F B]
16:30  Oszczep M (700)  [F]
16:35  400 m pł K  [F A]
16:45  400 m pł M (84.0)  [F B]
16:45  W dal K  [F]
16:50  400 m pł M (84.0)  [F A]
17:00  400 m K  [F B]
17:05  400 m K  [F A]
17:15  400 m M  [F B]
17:15  Wzwyż M  [Gr. A]
17:20  400 m M  [F A]
17:30  800 m K(7bój)  [s]
17:40  Siedmiobój K  [FINAŁ]
17:45  2000 m prz. M (nieregulaminowe)  [s]
17:45  Kula M (5)  [F]
18:00  Młot K (3)  [F]
18:10  4x100 m K  [s]
18:20  4x100 m M  [s]
18:30  1500 m M(10bój)  [s]
18:30  W dal M  [F]
18:40  Dziesięciobój M  [FINAŁ]
18:45  3000 m K  [s]
19:15  5000 m chód K  [s]
19:30  Młot M (5)  [F]
REKORDY
RP (U18) 57.92 WITEK Marcelina SKLA Słupsk Łódź 2012-08-29
Minimum do finału: 41.50 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2019-07-11 16:09:03
Oszczep K (500) - Gr. A Planowany START: 2019-07-10 11:07 ZAKOŃCZENIE: 11:34:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf punkty rank
1 6 246 BAJOR Weronika 02-06-03 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 40.75 44.64 - 44.64 Q PB 1
2 4 55 RZEŹNICZAK Nina 03-10-10 MKS Osa Zgorzelec (DS) 41.89 - - 41.89 Q 3
3 3 26 LEPA Roksana 03-08-26 LKS Polkowice (DS) 34.43 41.57 - 41.57 Q 4
4 10 33 KARASIEWICZ Maja 02-09-28 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) x 35.42 39.79 39.79 q 5
5 7 540 STASIOŁEK Kornelia 03-09-29 AML Słupsk (PM) 36.69 37.72 x 37.72 q 11
6 9 376 PRYGIEL Martyna 03-02-05 RLTL ZTE Radom (MZ) 36.98 37.54 36.97 37.54 q 12
7 2 432 RANECKA Kamila 02-02-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 31.22 33.78 36.98 36.98 3 13
8 8 119 WYSOCKA Kiara 02-05-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 33.85 34.28 35.53 35.53 3 16
9 11 545 MĄDRZEJEWSKA Natalia 02-04-12 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 34.17 x x 34.17 2 18
10 1 57 SZELIGA Sandra 02-04-13 MKS Osa Zgorzelec (DS) 34.16 30.16 x 34.16 2 19
11 5 353 PADZIK Weronika 02-10-14 MUKS Płock (MZ) 31.13 31.53 30.97 31.53 22

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.092279195785522 s.