52. PZLA Mistrzostwa Polski U18
RADOM, 18-20 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-18 10:25:27
WK100płjm 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2020-09-18
DZIEŃ 2
2020-09-19
DZIEŃ 3
2020-09-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U18) 13.35 SKRZYSZOWSKA Pia OKS Skra Warszawa Warszawa 2018-09-02
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-18 10:25:27
100 m pł K(7bój) - Bieg 1 Planowany START: 2020-09-18 09:59 WYSTARTOWANO: 10:00:44
-2.1 m/s   PhotoFinish
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 4 3 216 KRAWCZYK Aleksandra 03-04-28 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) 14.45 0.179 916 1
2 6 3 63 KUBIS Paulina 04-03-24 WLKS Wrocław (DS) 14.64 0.167 TR 39.8.3 890 2
3 5 3 391 KROK Agnieszka 04-08-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 15.35 0.176 796 3
4 7 3 269 GRANOWSKA Pola 03-09-29 KS Warszawianka W-wa (MZ) 15.44 0.313 784 4
5 3 3 740 KADŁUBOWICZ Weronika 04-04-25 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 15.46 0.196 782 5
6 8 3 324 BUCZEK Kinga 03-01-09 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 15.73 0.235 748 6
1 6 2 535 WENDOWSKA Klaudia 03-02-18 MKS Sambor Tczew (PM) 15.84 0.162 734 7
7 2 3 539 BIELSKA Oliwia 03-05-26 SKLA Sopot (PM) 16.08 0.365 704 8
8 1 3 255 KOŚCIANEK Daria 03-03-28 AZS-AWF Warszawa (MZ) 16.28 0.241 680 9
2 5 2 341 NOWAK Weronika 04-01-04 WLKS Nowe Iganie (MZ) 16.33 0.232 674 10
3 8 2 827 ZDZIĘBORSKA Paulina 04-02-09 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) 16.44 0.263 661 11
4 3 2 325 JACKIEWICZ Maja 04-09-07 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 16.51 0.293 653 12
5 4 2 551 KALINO Natalia 03-04-10 AZS-AWF Katowice (SL) 16.64 0.213 638 13
6 7 2 260 SIEWIERSKA Pola 04-12-08 AZS-AWF Warszawa (MZ) 16.65 0.220 637 14
1 6 1 218 MYSZYŃSKA Izabela 03-10-20 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) 16.72 0.188 628 15
7 2 2 650 KUCZMYŁO Olga 03-07-19 KS Gwardia Piła (WP) 16.87 0.260 611 16
8 1 2 826 BUJAROWICZ Joanna 03-01-14 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) 16.90 0.127 608 17
2 5 1 678 SZUBIŃSKA Martyna 04-01-13 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 17.40 0.322 552 18
3 1 1 263 ZAWODNIK Maja 04-01-25 AZS-AWF Warszawa (MZ) 17.71 0.200 519 19
4 4 1 327 PIOTROWSKA Klaudia 04-09-29 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 17.72 0.300 518 20
5 3 1 4 KUTEK Maja 03-11-08 GKS Start Długołęka (DS) 18.12 0.232 476 21
6 2 1 555 CAŁUS Barbara 04-01-07 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 18.20 0.337 468 22
7 7 1 238 PAKUŁA Paulina 04-09-14 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) 18.80 0.179 409 23
8 8 1 219 SZMIGIEL Monika 04-09-13 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) 19.41 0.219 353 24
TOP 10 POLSKA

 

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.034569978713989 s.