25. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
POZNAŃ, 10-12 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-10 10:02:36
WK100płjm 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p(*) 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2019-07-10
DZIEŃ 2
2019-07-11
DZIEŃ 3
2019-07-12
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:50  100 m pł K(7bój)  [s]
10:00  Młot K (3)  [Gr. A]
10:00  Tyczka K  [Gr. A]
10:00  Tyczka K  [Gr. B]
10:20  100 m M(10bój)  [s]
10:35  100 m K (PK)  [s]
10:50  100 m M (PK)  [s]
11:05  W dal M(10bój)  [Gr. A]
11:05  W dal M(10bój)  [Gr. B]
11:07  Oszczep K (500)  [Gr. A]
11:15  Młot K (3)  [Gr. B]
11:15  400 m pł K  [el]
11:30  Wzwyż K(7bój)  [Gr. A]
11:30  Wzwyż K(7bój)  [Gr. B]
11:35  400 m pł M (84.0)  [el]
11:35  Kula M (5)  [Gr. A]
11:35  Kula M (5)  [Gr. B]
11:55  400 m K  [el]
12:10  400 m M  [el]
12:24  Oszczep K (500)  [Gr. B]
12:30  Kula M(10bój)  [Gr. A]
12:30  Młot M (5)  [Gr. A]
12:35  Kula M(10bój)  [Gr. B]
13:45  Kula K(7bój)  [Gr. A]
13:45  Młot M (5)  [Gr. B]
13:45  Kula K(7bój)  [Gr. B]
15:00  Ceremonia otwarcia  [Gr. A]
15:56  Oszczep M (700)  [Gr. A]
16:00  100 m K  [el]
16:00  Wzwyż M(10bój)  [Gr. A]
16:00  Kula K (3)  [Gr. A]
16:00  Dysk M (1.5)  [Gr. A]
16:00  Wzwyż M(10bój)  [Gr. B]
16:00  Kula K (3)  [Gr. B]
16:15  100 m M  [el]
16:30  800 m K  [el]
16:45  800 m M  [el]
16:45  W dal M  [Gr. A]
16:45  W dal M  [Gr. B]
17:00  Tyczka M  [Gr. A]
17:00  Tyczka M  [Gr. B]
17:10  100 m K  [F B]
17:10  Dysk M (1.5)  [Gr. B]
17:11  Oszczep M (700)  [Gr. B]
17:15  100 m K  [F A]
17:20  100 m M  [F B]
17:25  100 m M  [F A]
17:30  1500 m prz K  [s]
17:55  200 m K(7bój)  [s]
18:10  1500 m K  [s]
18:10  W dal K  [Gr. A]
18:10  1500 m K  [s]
18:10  W dal K  [Gr. B]
18:25  1500 m M  [s]
18:40  3000 m M  [s]
19:00  400 m M(10bój)  [s]
REKORDY
RP (U18) 13.44 DONCER Joanna ORZEŁ Warszawa Moskwa 1998-07-15
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Ranking

Data aktualizacji: 2019-07-10 10:02:36
100 m pł K(7bój) - Bieg 1 Planowany START: 2019-07-10 09:50 WYSTARTOWANO: 15:52:01
+1.1 m/s   PhotoFinish
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf punkty rank
1 4 3 436 SIELSKA Alicja 03-07-12 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle (OP) 14.30 0.125 PB 936 1
2 3 3 452 KRONBURG Klaudia 02-04-11 MULKS Juvenia Głuchołazy (OP) 14.46 0.163 914 2
3 8 3 289 KRAWCZYK Aleksandra 03-04-28 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) 14.50 0.125 PB 909 3
4 6 3 244 MISTOŃ Zuzanna 02-11-28 MLKS Agros Żary (LB) 14.92 0.238 852 4
5 5 3 753 MULDER Sophia 02-09-12 OŚ AZS Poznań (WP) 15.24 0.106 810 5
6 2 3 225 SURA Kornelia 02-06-28 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 15.27 0.151 =SB 806 6
1 5 1 431 PANCYLEJKO Ewelina 02-08-31 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 15.42 0.206 PB 787 7
7 7 3 75 ZOŁA Joanna 02-12-12 MLKS Sokół Lubin (DS) 15.59 0.181 765 8
1 1 2 787 KULUS Matylda 02-03-14 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 15.64 0.166 SB 759 9
2 4 2 568 ŁASKA Anna 02-07-16 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz (PM) 15.70 0.141 751 10
3 5 2 822 KANIA Anastazja 02-04-29 KL Iskra Białogard (ZP) 15.73 0.135 SB 748 11
2 4 1 323 KOŚCIANEK Daria 03-03-28 AZS-AWF Warszawa (MZ) 15.80 0.334 PB 739 12
4 3 2 560 GAJEWSKA Patrycja 02-11-25 KS Wejher Wejherowo (PM) 16.07 0.292 706 13
5 7 2 573 WENDOWSKA Klaudia 03-02-18 MKS Sambor Tczew (PM) 16.23 0.149 686 14
3 6 1 393 BEDNARCZYK Natalia 03-11-27 WLKS Nowe Iganie (MZ) 16.43 0.187 PB 662 15
6 6 2 60 WIELEWIS Emilia 03-02-25 MKS Osa Zgorzelec (DS) 16.52 0.218 652 16
4 3 1 76 DZIEMIDOWICZ Ewa 02-09-04 SL GKS Olsza Olszyna (DS) 16.55 0.239 SB 648 17
7 2 2 85 GRZYBOWSKA Agnieszka 02-04-04 WKS Śląsk Wrocław (DS) 16.56 0.170 647 18
5 7 1 558 BIELSKA Oliwia 03-05-26 KS Wejher Wejherowo (PM) 16.79 0.171 620 19
6 2 1 290 MYSZYŃSKA Izabela 03-10-20 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) 16.84 0.220 PB 615 20
8 8 2 595 KALINO Natalia 03-04-10 AZS-AWF Katowice (SL) 16.99 0.175 598 21
7 8 1 720 WODNIK Agnieszka 02-06-30 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 17.03 0.224 593 22
8 1 1 705 KUCZMYŁO Olga 03-07-19 KS Gwardia Piła (WP) 17.60 0.148 PB 530 23
1 3 384 KURPIEWSKA Aleksandra 02-05-13 UKS LA Basket Warszawa (MZ) DQ 0.156 168.7(a)

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.073649168014526 s.