25. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
POZNAŃ, 10-12 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-10 17:42:32
M100jm 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p(*) 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2019-07-10
DZIEŃ 2
2019-07-11
DZIEŃ 3
2019-07-12
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:50  100 m pł K(7bój)  [s]
10:00  Młot K (3)  [Gr. A]
10:00  Tyczka K  [Gr. A]
10:00  Tyczka K  [Gr. B]
10:20  100 m M(10bój)  [s]
10:35  100 m K (PK)  [s]
10:50  100 m M (PK)  [s]
11:05  W dal M(10bój)  [Gr. A]
11:05  W dal M(10bój)  [Gr. B]
11:07  Oszczep K (500)  [Gr. A]
11:15  Młot K (3)  [Gr. B]
11:15  400 m pł K  [el]
11:30  Wzwyż K(7bój)  [Gr. A]
11:30  Wzwyż K(7bój)  [Gr. B]
11:35  400 m pł M (84.0)  [el]
11:35  Kula M (5)  [Gr. A]
11:35  Kula M (5)  [Gr. B]
11:55  400 m K  [el]
12:10  400 m M  [el]
12:24  Oszczep K (500)  [Gr. B]
12:30  Kula M(10bój)  [Gr. A]
12:30  Młot M (5)  [Gr. A]
12:35  Kula M(10bój)  [Gr. B]
13:45  Kula K(7bój)  [Gr. A]
13:45  Młot M (5)  [Gr. B]
13:45  Kula K(7bój)  [Gr. B]
15:00  Ceremonia otwarcia  [Gr. A]
15:56  Oszczep M (700)  [Gr. A]
16:00  100 m K  [el]
16:00  Wzwyż M(10bój)  [Gr. A]
16:00  Kula K (3)  [Gr. A]
16:00  Dysk M (1.5)  [Gr. A]
16:00  Wzwyż M(10bój)  [Gr. B]
16:00  Kula K (3)  [Gr. B]
16:15  100 m M  [el]
16:30  800 m K  [el]
16:45  800 m M  [el]
16:45  W dal M  [Gr. A]
16:45  W dal M  [Gr. B]
17:00  Tyczka M  [Gr. A]
17:00  Tyczka M  [Gr. B]
17:10  100 m K  [F B]
17:10  Dysk M (1.5)  [Gr. B]
17:11  Oszczep M (700)  [Gr. B]
17:15  100 m K  [F A]
17:20  100 m M  [F B]
17:25  100 m M  [F A]
17:30  1500 m prz K  [s]
17:55  200 m K(7bój)  [s]
18:10  1500 m K  [s]
18:10  W dal K  [Gr. A]
18:10  1500 m K  [s]
18:10  W dal K  [Gr. B]
18:25  1500 m M  [s]
18:40  3000 m M  [s]
19:00  400 m M(10bój)  [s]
REKORDY
RP (U18) 10.50 SMOSARSKI Dominik PKS Gwardia Szczytno Warszawa 2016-06-19
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 10 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  Ranking

Data aktualizacji: 2019-07-10 17:42:25
100 m M - elim 1 Planowany START: 2019-07-10 16:15 WYSTARTOWANO: 16:16:19
+1.0 m/s   PhotoFinish
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 5 1 466 WDOWIK Oliwer 02-01-03 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 10.61 Q 1
2 2 1 189 KRUPA Patryk 02-04-21 KS Agros Zamość (LU) 10.72 Q PB 2
1 7 2 265 GÓRNY Mateusz 02-08-29 BKL Bełchatów (LD) 10.83 Q 3
1 2 3 414 PIETRUSA Jakub 02-02-09 UKS bieganie.pl Stryszawa (MA) 10.86 Q 4
3 4 1 537 MICHALAK Piotr 02-06-29 AML Słupsk (PM) 10.88 q PB 5
2 4 3 667 KULIGOWSKI Michał 02-08-13 RMKS Rybnik (SL) 10.90 Q 6
2 5 2 317 CHIDA Tomasu 02-04-11 ULKS MOSiR Sieradz (LD) 10.94 Q 7
3 5 3 467 ŻYCZYŃSKI Tomasz 02-02-06 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 10.99 q PB 8
3 2 2 835 BACHÓRSKI Anton 02-07-18 MKL Szczecin (ZP) 11.00 qB 9
4 6 2 617 WILCZYŃSKI Kamil 02-09-20 LKS Pogórze Skoczów (SL) 11.04 qB SB 10
4 3 1 88 GRĄBCZEWSKI Mateusz 02-03-25 WLKS Wrocław (DS) 11.06 qB 11
4 8 3 44 WISZNIOWSKI Mateusz 02-09-07 MKS MOS Wrocław (DS) 11.09 qB 12
5 7 3 816 TUREK Bartosz 02-05-22 UKS Atos Woźnice (WN) 11.15 qB PB 13
5 4 2 217 BROJANOWSKI Kacper 02-06-29 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 11.19 qB 14
6 3 2 337 MATEŃKO Wiktor 02-01-04 Mazovia ProActiv Ciechanów (MZ) 11.21 qB =PB 15
5 7 1 103 GRZEGRZÓŁKA Jakub 02-02-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 11.23 (223) qB =PB 16
6 8 1 844 SWOBODA Dawid 03-12-09 MKL Szczecin (ZP) 11.23 (229) 2 17
7 1 2 791 WITKE Jakub 02-10-03 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 11.25 PB 2 18
7 1 1 512 DĄBROWSKI Paweł 03-07-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (PD) 11.30 2 19
8 6 1 737 DUDZIAK Maciej 03-05-24 MKS Baszta Szamotuły (WP) 11.35 2 20
6 3 3 361 JAWORSKI Mateusz 02-01-15 OKS Skra Warszawa (MZ) 11.37 21
7 6 3 533 ALEKSANDROWICZ Oskar 02-08-07 AML Słupsk (PM) 11.46 (451) 22
8 8 2 607 GRZYWACZ Kacper 02-01-17 CTL ORLĘTA Częstochowa (SL) 11.46 (454) 23
8 1 3 394 CZAPCZUK Oskar 03-03-28 WLKS Nowe Iganie (MZ) 11.52 24

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.081202030181885 s.