25. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
POZNAŃ, 10-12 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-11 10:43:48
Wmdyskjm 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p(*) 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2019-07-10
DZIEŃ 2
2019-07-11
DZIEŃ 3
2019-07-12
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U18) 66.52 BUKOWIECKI Konrad PKS GWARDIA Szczytno Warszawa 2014-09-15
 
 Gr. A  Gr. B  Ranking

Data aktualizacji: 2019-07-11 10:43:48
Dysk M(10bój) - Gr. A Planowany START: 2019-07-11 09:50 ZAKOŃCZENIE: 10:20:00
msc lp grupa nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf punkty rank
1 7 1 50 KORDASIEWICZ Filip 02-07-07 MKS Osa Zgorzelec (DS) 39.87 x x 39.87 PB 662 1
2 6 1 59 WĘGRZYN Jakub 02-11-28 MKS Osa Zgorzelec (DS) 34.35 36.92 32.99 36.92 PB 602 2
3 8 1 649 ŻYŁA Rafał 02-10-09 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) 35.26 x x 35.26 PB 569 3
4 1 1 377 DONACKI Adam 02-02-21 SKS Feniks Siedlce (MZ) 29.38 32.48 x 32.48 PB 513 4
5 5 1 155 TARASIEWICZ Olivier 02-04-15 MKL Toruń (KP) 25.58 x 31.83 31.83 PB 501 5
6 2 1 328 PACIOREK Marcel 03-04-22 GKS Wilga Garwolin (MZ) 22.57 28.27 31.28 31.28 490 6
7 4 1 559 CZERWIONKA Norbert 03-02-26 KS Wejher Wejherowo (PM) 23.19 28.62 27.43 28.62 437 7
1 6 2 253 KRZYŚKÓW Jakub 02-01-18 ZLKL Zielona Góra (LB) 25.31 28.24 28.07 28.24 PB 430 8
2 8 2 29 GRUSZECKI Kornel 03-02-12 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 26.98 x 26.81 26.98 PB 405 9
8 3 1 386 SYKA Mateusz 02-01-31 UKS LA Basket Warszawa (MZ) x 20.65 26.66 26.66 399 10
3 3 2 739 JANKOWSKI Oliwer 03-03-02 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 25.02 22.96 25.80 25.80 PB 383 11
4 5 2 788 RYSMAN Kacper 02-01-23 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) x 25.72 24.47 25.72 PB 381 12
5 7 2 335 JASIŃSKI Szymon 03-07-16 LKS Osuchów (MZ) 23.35 25.47 23.96 25.47 PB 376 13
6 1 2 257 SZUSTAK Jakub 03-04-15 ZLKL Zielona Góra (LB) 21.46 22.60 24.01 24.01 PB 348 14
7 9 2 385 NIEDZIELA Jakub 02-06-28 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 22.07 22.29 x 22.29 315 15
8 2 2 784 PLUCIŃSKI Michał 02-09-19 UKS Sprint Przeźmierowo (WP) 18.39 18.13 20.19 20.19 276 16
9 4 2 785 PYSIAK Bartosz 03-08-27 UKS Sprint Przeźmierowo (WP) 18.84 x x 18.84 PB 250 17

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.026666879653931 s.