25. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
POZNAŃ, 10-12 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-11 18:06:25
M2000pjm 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p(*) 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2019-07-10
DZIEŃ 2
2019-07-11
DZIEŃ 3
2019-07-12
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U18) 5:44.18 SZWAJNOCH Patryk VICTORIA Racibórz Kraków 1997-07-18
 
 Bieg 1  Bieg 2  Ranking

Data aktualizacji: 2019-07-11 18:06:25
2000 m prz. M (nieregulaminowe) - Bieg 1 Planowany START: 2019-07-11 17:45 WYSTARTOWANO: 17:44:09
  PhotoFinish
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 12 2 717 BODURA Szymon 02-04-07 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 6:03.69 9 1
2 9 2 493 ZIELEŃ Michał 02-09-20 ULKS Technik Trzcinica (PK) 6:04.79 7 2
3 4 2 579 DOBRZAŃSKI Piotr 03-03-03 SKLA Sopot (PM) 6:07.59 6 3
4 7 2 576 BAKA Jakub 03-06-29 SKLA Sopot (PM) 6:12.68 5 4
5 8 2 389 STRZELCZYK Jakub 03-06-12 UKS Olimp Kozienice (MZ) 6:13.78 5 5
6 11 2 113 MOSZCZYŃSKI Wiktor 03-01-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 6:14.26 5 6
7 6 2 166 RUMIŃSKI Michał 02-03-12 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 6:21.00 4 7
8 10 2 592 SZCZERBA Mikołaj 02-11-10 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 6:23.41 4 8
9 3 2 790 MACIASZCZYK Michał 02-10-04 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 6:24.86 4 9
10 2 2 124 ARENDT Kacper 02-04-17 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 6:25.36 4 10
11 1 2 428 CZAJKA Aleksander 03-04-17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 6:27.42 3 11
1 5 1 754 CZECHOWICZ Mikołaj 03-12-04 PLKS Gwda Piła (WP) 6:29.09 3 12
2 11 1 639 WITKOWSKI Stanisław 02-04-29 MKS-MOSM Bytom (SL) 6:31.84 3 13
3 4 1 130 REETZ Bartosz 02-03-24 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 6:32.30 3 14
4 10 1 218 JANIEC Radosław 03-07-26 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 6:33.68 3 15
5 7 1 701 RUGAŁA Dominik 02-09-10 ULKS Gryf Rytwiany (SK) 6:34.99 3 16
6 8 1 567 TOMASZEK Dawid 03-04-21 LKS Zorza Gdynia (PM) 6:35.82 2 17
7 6 1 292 ZIELIŃSKI Piotr 02-03-06 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) 6:36.32 2 18
8 1 1 406 ANTOSZ Wiktor 02-10-19 MKS Rabka-Zdrój (MA) 6:36.77 2 19
9 2 1 411 BARCIK Jakub 03-11-03 TS Wieliczanka Wieliczka (MA) 6:38.23 2 20
12 5 2 824 GAJDA Michał 03-07-12 KMKL Sztorm Kołobrzeg (ZP) 6:42.78 21
10 3 1 375 ORACZKO Denis 03-09-10 RLTL ZTE Radom (MZ) 7:00.78 22
9 1 118 UŁANOWSKI Lucjan 03-10-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) DNF

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.032502889633179 s.