25. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
POZNAŃ, 10-12 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-10 11:09:30
M100pk 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p(*) 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2019-07-10
DZIEŃ 2
2019-07-11
DZIEŃ 3
2019-07-12
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U18) 10.50 SMOSARSKI Dominik PKS Gwardia Szczytno Warszawa 2016-06-19
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Ranking

Data aktualizacji: 2019-07-10 11:09:30
100 m M (PK) - Bieg 1 Planowany START: 2019-07-10 10:50 WYSTARTOWANO: 10:55:02
+0.7 m/s   PhotoFinish
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf rank
1 5 3 812 ZAMIATOWSKI Kacper 02-01-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 11.48 0.103 1 PK
1 2 1 434 WESTER Tomasz 02-07-13 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 11.49 (483) 0.112 PB 2 PK
2 3 3 211 WYRODEK Paweł 03-04-11 MKS Żak Biała Podlaska (LU) 11.49 (485) 0.134 3 PK
3 4 3 841 ŁOSIN Rafał 02-07-08 MKL Szczecin (ZP) 11.49 (488) 0.133 4 PK
4 7 3 664 GARUS Kamil 02-01-23 RMKS Rybnik (SL) 11.51 0.121 5 PK
5 8 3 43 TABORSKI Andrzej 03-04-24 MKS MOS Wrocław (DS) 11.58 0.165 6 PK
1 4 2 888 SZYMAŃSKI Filip 02-12-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 11.67 0.146 7 PK
2 7 2 41 RYBA Kacper 02-11-27 MKS MOS Wrocław (DS) 11.70 (695) 0.151 PB 8 PK
6 2 3 840 KOWALSKI Kacper 03-07-14 MKL Szczecin (ZP) 11.70 (699) 0.104 9 PK
7 6 3 462 ORZECH Mateusz 02-02-19 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 11.81 0.110 10 PK
3 3 2 35 KADYŁO Adam 03-07-07 MKS MOS Wrocław (DS) 11.89 0.137 11 PK
4 6 2 40 RADOMYSKI Mateusz 02-04-19 MKS MOS Wrocław (DS) 11.98 0.162 12 PK
2 3 1 765 KORCZOWSKI Max 03-01-21 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 11.99 0.100 PB 13 PK
5 2 2 602 PAPLICKI Mateusz 03-09-22 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 12.12 0.170 PB 14 PK
3 6 1 3 ZIMIŃSKI Dobrosław 02-03-04 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 12.15 0.149 PB 15 PK
4 4 1 61 STEFANOWICZ Maciej 03-11-15 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 12.24 0.159 PB 16 PK
5 5 1 13 TUSZYŃSKI Krystian 02-02-27 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 12.28 0.202 PB 17 PK
5 2 836 BRZOZOWSKI Dominik 03-05-08 MKL Szczecin (ZP) DNS PK
7 1 739 SITEK Jakub 02-09-24 CWKS Resovia Rzeszów (PK) DQ 0.077 162.7 PK

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.047279119491577 s.