25. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
POZNAŃ, 10-12 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-11 17:04:12
Kkulajm 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p(*) 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2019-07-10
DZIEŃ 2
2019-07-11
DZIEŃ 3
2019-07-12
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U18) 17.41 ŚLEPOWROŃSKA Maja MKS Pułtusk Schwechat 2015-05-24
Minimum do finału: 13.30 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2019-07-11 17:04:09
Kula K (3) - Gr. A Planowany START: 2019-07-10 16:00 ZAKOŃCZENIE: 16:20:00
msc lp grupa nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf punkty rank
1 3 1 192 ŁUCZAK Wiktoria 02-09-27 KS Agros Zamość (LU) 14.58 - - 14.58 Q 1
2 4 1 100 BANACH Patrycja 02-01-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 14.57 - - 14.57 Q 2
1 12 2 369 KURDEJ Barbara 03-01-20 OKS Start Otwock (MZ) 14.11 - - 14.11 Q 3
2 10 2 809 SIEMIŃSKA Daria 02-05-10 LKS Lubawa (WN) 13.52 - - 13.52 Q 4
3 11 1 815 GAJEWSKA Alicja 03-05-13 MOS Zatoka Braniewo (WN) 11.94 13.15 13.43 13.43 Q 5
3 9 2 241 DUDKIEWICZ Alicja 02-04-12 MLKS Agros Żary (LB) 13.42 - - 13.42 Q 6
4 3 2 279 FRONCZYK Wiktoria 02-04-29 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 13.17 13.10 13.19 13.19 q 7
5 4 2 26 LEPA Roksana 03-08-26 LKS Polkowice (DS) 12.53 12.56 13.04 13.04 q 8
4 1 1 541 DOBROWOLSKA Martyna 03-07-11 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 12.72 x 12.27 12.72 q 9
5 6 1 774 LUDWICZAK Jolanta 03-04-16 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) x x 12.68 12.68 q PB 10
6 6 2 546 MYĆKA Klaudia 03-06-05 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 11.94 12.33 12.49 12.49 q 11
6 2 1 725 KNIAT Zuzanna 03-01-31 LUKS Orkan Września (WP) 11.58 12.41 12.32 12.41 q 12
7 8 1 696 GROMADA Wiktoria 02-07-02 MUKS Wisła Junior Sandomierz (SK) 11.93 12.40 12.17 12.40 3 13
7 11 2 838 GŁADKOWSKA Kornelia 02-11-19 MKL Szczecin (ZP) 12.07 11.06 11.97 12.07 3 14
8 12 1 356 PSZCZOŁA Gabriela 02-01-20 OKLA Ostrołęka (MZ) x 11.56 12.02 12.02 3 15
9 9 1 591 SZCZERBA Dominika 02-11-10 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 11.62 11.72 11.90 11.90 3 16
8 7 2 608 DRÓZD Wiktoria 03-05-30 GKS Piast Gliwice (SL) 10.23 11.16 11.86 11.86 2 17
9 1 2 483 TĘCZA Ewelina 02-09-10 MKL Sparta Stalowa Wola (PK) 11.30 11.79 10.87 11.79 2 18
10 8 2 25 ŚLAWSKA Kamila 03-01-22 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 11.19 10.83 11.78 11.78 2 19
10 5 1 160 ŁUKOMSKA Wiktoria 02-11-23 MKS Inowrocław (KP) 10.95 10.80 11.65 11.65 2 20
11 5 2 19 BABIK Aurelia 02-10-10 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 11.03 11.30 x 11.30 21
11 10 1 540 STASIOŁEK Kornelia 03-09-29 AML Słupsk (PM) 8.78 10.08 11.00 11.00 22
12 2 2 376 PRYGIEL Martyna 03-02-05 RLTL ZTE Radom (MZ) 10.23 10.98 10.86 10.98 23
7 1 334 KACZMARCZYK Andżelika 02-05-05 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka (MZ) DNS

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.036778926849365 s.