25. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
POZNAŃ, 10-12 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-12 12:31:00
K800jm 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p(*) 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2019-07-10
DZIEŃ 2
2019-07-11
DZIEŃ 3
2019-07-12
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U18) 2:05.08 BRZEZIŃSKA Anna JUVENIA Głuchołazy Bochum 1988-06-26
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 10 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  Ranking

Data aktualizacji: 2019-07-12 12:30:03
800 m K - elim 1 Planowany START: 2019-07-10 16:30 WYSTARTOWANO: 16:33:36
  PhotoFinish
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 5 3 660 GÓRNIAK Samanta 02-02-23 MUKS SZS Cieszyn (SL) 2:14.34 Q 1
2 7 3 858 STĘŻALSKA Julia 02-04-17 UKS Barnim Goleniów (ZP) 2:14.50 Q 2
3 2 3 793 DOMURAT Wiktoria 02-04-06 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 2:16.72 q PB 3
1 3 2 632 PORĘBSKA Karolina 02-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 2:17.97 Q 4
2 1 2 724 GUZOWSKA Martyna 03-01-13 LUKS Orkan Września (WP) 2:18.11 Q 5
1 5 1 640 WÓJCIK Alicja 03-06-23 MKS-MOSM Bytom (SL) 2:18.21 Q 6
4 8 3 401 SERAFIN Katarzyna 02-09-09 KS AZS AWF Kraków (MA) 2:18.58 q 7
3 4 2 618 PRZĄDKA Wiktoria 03-06-12 LKS Pszczyna (SL) 2:18.81 qB PB 8
4 5 2 456 HAZIK Karolina 02-02-23 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 2:19.10 qB 9
5 3 3 395 KSIĘŻOPOLSKA Julia 02-10-18 WLKS Nowe Iganie (MZ) 2:19.12 qB 10
2 3 1 807 KORNACKA Kinga 03-05-07 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (WN) 2:19.48 Q 11
5 6 2 368 KANDER Paulina 03-01-23 OKS Start Otwock (MZ) 2:19.59 qB PB 12
6 4 3 714 SZCZEPANIAK Paulina 03-11-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 2:19.65 qB PB 13
7 6 3 420 PUT Maria 03-05-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów (MA) 2:20.71 qB 14
3 4 1 630 GŁOWACKA Emilia 03-08-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 2:20.80 qB 15
4 8 1 741 MORSZNER Zofia 03-05-19 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 2:21.03 (023) qB 16
5 2 1 129 MANTHEY Julia 03-02-23 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 2:21.03 (030) 2 17
6 6 1 367 BĄK Zuzanna 02-02-08 OKS Start Otwock (MZ) 2:21.15 2 18
7 7 1 655 ŁABUŚ Małgorzata 02-06-07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 2:23.11 2 19
6 8 2 450 BENTKA Natalia 03-08-13 MUKS Gim 2 Nysa (OP) 2:23.71 2 20
7 2 2 172 PIZOŃ Wiktoria 02-04-24 MUKL Brodnica (KP) 2:26.04 21
8 7 2 301 MOTYKA Aleksandra 03-02-10 RKS Łódź (LD) 2:29.84 22
8 1 3 458 KOWALIK Karolina 02-08-16 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 2:31.39 23

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.031783103942871 s.