25. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
POZNAŃ, 10-12 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-10 18:14:47
K1500pjm 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p(*) 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2019-07-10
DZIEŃ 2
2019-07-11
DZIEŃ 3
2019-07-12
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


 
 Bieg 1  Bieg 2  Ranking

Data aktualizacji: 2019-07-10 18:14:47
1500 m prz K - Bieg 1 Planowany START: 2019-07-10 17:30 WYSTARTOWANO: 17:49:44
  PhotoFinish
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 12 2 109 KORALEWSKA Julia 02-02-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 4:52.66 PB 9 1
2 11 2 10 BIELAK Natalia 02-05-10 KS SMS Szklarska Poręba (DS) 4:58.68 PB 7 2
3 10 2 735 PAWEŁCZYK Julia 02-03-26 MKL Jarocin (WP) 5:05.94 6 3
4 9 2 590 PIECHOWSKA Regina 03-01-27 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 5:06.99 PB 5 4
5 8 2 842 MALAK Łucja 02-04-26 MKL Szczecin (ZP) 5:10.27 PB 5 5
6 7 2 269 JAGUŚCIK Julia 03-12-16 LUKS Strzałków (LD) 5:12.99 PB 5 6
7 6 2 633 ARIK Natalia 03-05-07 MKS-MOSM Bytom (SL) 5:15.29 PB 4 7
8 3 2 805 ZIÓŁEK Weronika 03-04-23 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 5:21.83 PB 4 8
1 9 1 698 BANAŚ Wiktoria 03-09-14 SSR Olimp Strawczyn (SK) 5:22.33 PB 4 9
9 1 2 695 WOJNAR Weronika 03-11-24 KLKS Juventa-Kobex Starachowice (SK) 5:23.36 PB 4 10
2 10 1 178 ROZPĘDZIK Marzena 03-01-20 UKS Czapla Białe Błota (KP) 5:24.95 3 11
3 11 1 699 SIEDLARZ Kinga 02-08-18 SSR Olimp Strawczyn (SK) 5:28.93 3 12
4 5 1 736 PÓŁROLNICZAK Katarzyna 02-12-13 MKL Jarocin (WP) 5:29.50 PB 3 13
5 4 1 372 BUDNICKA Zuzanna 02-01-17 PTT Delta Płock (MZ) 5:30.72 SB 3 14
10 2 2 515 DZWONKOWSKA Karolina 03-03-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (PD) 5:31.62 3 15
11 4 2 123 ŻYLSKA Zuzanna 02-04-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 5:33.87 3 16
12 5 2 484 SMOLARCZYK Karolina 02-03-30 MKS Stal Nowa Dęba (PK) 5:34.41 2 17
6 6 1 527 MAŁYSZKO Aleksandra 02-09-25 MKS Juvenia Białystok (PD) 5:36.05 PB 2 18
7 7 1 373 FAŁDROWICZ Dorota 03-07-12 RLTL ZTE Radom (MZ) 5:37.54 2 19
8 8 1 308 ZIEMBA Wiktoria 03-01-01 RKS Łódź (LD) 5:38.81 2 20
9 2 1 768 RABIEGA Wiktoria 03-07-02 UKS Achilles Leszno (WP) 5:40.15 PB 21
10 1 1 767 NIWCZYK Karolina 02-07-29 UKS Achilles Leszno (WP) 5:43.70 PB 22
11 3 1 848 MARTYNOWICZ Wiktoria 03-03-12 MKS Hermes Gryfino (ZP) 5:46.24 23

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.026050806045532 s.