OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-09 12:58:12
WM10jm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

REKORDY
RŚ (U18) 8002 KAUL Niklas GER Cali (COL) 2015-07-16
RP (U18) 7266 CZAPIEWSKI Szymon ZAWISZA Bydgoszcz Łódź 2006-07-26
 

Data aktualizacji: 2023-07-09 12:58:12
Dziesięciobój M U18 Planowany START: 2023-07-08 20:20 ZAKOŃCZENIE: 20:23:00 DEKORACJA 20:50
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty
1 22 216 TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 7412 PB RPU18 9
2 19 286 GÓRALCZYK Kacper 2007-03-28 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 6755 PB 7
3 21 500 JENIEC Jakub 2006-12-07 UKS Czwórka Białystok (PD) 6697 PB 6
4 20 292 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 6661 PB 5
5 18 782 KUŚMIEREK Damian 2007-10-31 UKS Skoczek Władysławów (WP) 6102 PB 5
6 17 139 GLAZA Mikołaj 2007-07-16 UKS Czapla Białe Błota (KP) 5520 PB 5
7 6 285 DĄBROWSKI Krzysztof 2006-04-10 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 5186 PB 4
8 14 853 ŚWITOŃ Piotr 2007-07-02 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) 5166 PB 4
9 16 786 BECELA Piotr 2007-06-02 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 5137 PB 4
10 12 294 LEBIEDZIŃSKI Gabriel 2007-11-06 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 5064 PB 4
11 8 876 MAĆKOWIAK Joachim 2006-03-28 UKS OSoT Szczecin (ZP) 5023 PB 3
12 13 878 SZOSTAK Mikołaj 2006-08-08 UKS OSoT Szczecin (ZP) 5011 PB 3
13 9 649 KOCZUR Karol 2007-02-08 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała (SL) 4840 PB 3
14 15 33 BAŁDYGA Sebastian 2006-06-05 MKS Osa Zgorzelec (DS) 4737 3
15 11 756 JANKOWSKI Alan 2006-07-25 PZS Gontyniec Chodzież (WP) 4705 PB 3
16 7 419 MIKUŚKIEWICZ Lucjan 2007-04-04 NKS Start Namysłów (OP) 4700 PB 3
17 10 791 LORENC Łukasz 2007-03-28 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 4626 PB 2
18 4 38 ONYSZKO Kacper 2007-11-17 MKS Osa Zgorzelec (DS) 4014 PB 2
19 2 858 HOZER-KOĆMIEL Anton 2007-10-04 STS Pomerania Szczecin (ZP) 3939 PB 2
20 5 721 SKRZYNECKI Kacper 2006-02-14 LKLA Krokus Astromal Leszno (WP) 3915 PB 2
21 3 788 KRAMSKI Norbert 2007-03-13 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 3844 PB
22 1 789 KUBACZYK Maksymilian 2007-08-12 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 3644 PB
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Bielsko-Biała)
1 KUCHARSKI Filip 05 UKS Kresy Otwock 6268
2 KOSMOWSKI Szymon 06 KS AZS AWF Warszawa 5933
3 BUTRA Tobiasz 05 MKS Osa Zgorzelec 5794
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0129819 s. | Mem: 1.25 megabytes