52. PZLA Mistrzostwa Polski U18
RADOM, 18-20 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-20 13:49:34
WM10jm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2020-09-18
DZIEŃ 2
2020-09-19
DZIEŃ 3
2020-09-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U18) 7266 CZAPIEWSKI Szymon ZAWISZA Bydgoszcz Łódź 2006-07-26
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2020-09-20 13:49:34
Dziesięciobój M - FINAŁ Planowany START: 2020-09-19 19:10 ZAKOŃCZENIE: 19:35:00 DEKORACJA 19:30
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty
1 2 186 JUNG Marcin 04-03-19 MLKS Agros Żary (LB) 6467 PB 9
2 1 526 CZERWIONKA Norbert 03-02-26 KS Wejher Wejherowo (PM) 6016 PB 7
3 3 326 KAMIONEK Patryk 04-12-20 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 6013 PB 6
4 5 259 ROBAKOWSKI Dawid 04-06-23 AZS-AWF Warszawa (MZ) 5971 PB 5
5 4 264 PACIOREK Marcel 03-04-22 GKS Wilga Garwolin (MZ) 5708 PB 5
6 7 41 PRZYBYLSKI Oliwier 04-04-15 MKS Osa Zgorzelec (DS) 5557 PB 5
7 8 194 SZUSTAK Jakub 03-04-15 ZLKL Zielona Góra (LB) 5166 PB 4
8 9 828 ORGANISTA Wiktor 04-02-26 STS Pomerania Szczecin (ZP) 5038 PB 4
9 10 529 ORZECHOWSKI Michał 03-10-29 LKS Jantar Ustka (PM) 5006 PB 4
10 6 40 MIŚKÓW Kasjan 03-10-14 MKS Osa Zgorzelec (DS) 5003 4
11 13 830 WOJTON Robert 04-06-24 STS Pomerania Szczecin (ZP) 4955 PB 3
12 15 829 RYCHLICKI Damian 04-05-23 STS Pomerania Szczecin (ZP) 4798 PB 3
13 22 38 LINIEWICZ Patryk 04-06-15 MKS Osa Zgorzelec (DS) 4761 PB 3
14 11 206 SEWIŁO Eryk 03-06-22 MKLA Łęczyca (LD) 4760 PB 3
15 17 330 WIELOSZ Mikołaj 04-07-07 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 4610 PB 3
16 14 257 ORDYŁOWSKI Gustaw 03-04-02 AZS-AWF Warszawa (MZ) 4563 PB 3
17 18 19 SZAL Szymon 04-09-15 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 4545 PB 2
18 16 193 SZCZEPAŃSKI Igor 04-03-31 ZLKL Zielona Góra (LB) 4187 PB 2
19 20 528 NOWAK Oskar 03-03-03 LKS Jantar Ustka (PM) 4030 PB 2
20 21 44 WIŚNIEWSKI Kryspin 03-04-21 MKS Osa Zgorzelec (DS) 3970 PB 2
21 23 331 ZWOLSKI Maciej 04-06-24 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 3851 PB
22 19 652 PIECHOWIAK Adrian 03-12-27 KS Gwardia Piła (WP) 3593
23 24 329 SZULC Tomasz 04-07-09 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 3323 PB
OOM 2019 (Poznań)
1 TARASIEWICZ Olivier 02 MKL Toruń 6348
2 ŻYŁA Rafał 02 MKS-SMS Victoria Racibórz 6163
3 WĘGRZYN Jakub 02 MKS Osa Zgorzelec 5996
OOM 2018 (Chorzów)
1 PIETRAS Maciej 01 LUKS Hańcza Suwałki 6444
2 WĘGRZYN Jakub 02 MKS Osa Zgorzelec 5860
3 ŚWIERGOCKI Eryk 01 LKLA Krokus Astromal Leszno 5740
TOP 10 POLSKA

 

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.03525710105896 s.