25. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
POZNAŃ, 10-12 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-11 18:39:48
WM10jm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p(*) 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2019-07-10
DZIEŃ 2
2019-07-11
DZIEŃ 3
2019-07-12
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U18) 7266 CZAPIEWSKI Szymon ZAWISZA Bydgoszcz Łódź 2006-07-26
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2019-07-11 18:39:48
Dziesięciobój M - FINAŁ Planowany START: 2019-07-11 18:40 ZAKOŃCZENIE: 18:38:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty
1 2 155 TARASIEWICZ Olivier 02-04-15 MKL Toruń (KP) 6348 PB 9
2 1 649 ŻYŁA Rafał 02-10-09 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) 6163 PB 7
3 3 59 WĘGRZYN Jakub 02-11-28 MKS Osa Zgorzelec (DS) 5996 PB 6
4 5 377 DONACKI Adam 02-02-21 SKS Feniks Siedlce (MZ) 5674 PB 5
5 8 50 KORDASIEWICZ Filip 02-07-07 MKS Osa Zgorzelec (DS) 5485 PB 5
6 6 335 JASIŃSKI Szymon 03-07-16 LKS Osuchów (MZ) 5423 PB 5
7 4 559 CZERWIONKA Norbert 03-02-26 KS Wejher Wejherowo (PM) 5355 PB 4
8 7 739 JANKOWSKI Oliwer 03-03-02 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 5254 PB 4
9 9 328 PACIOREK Marcel 03-04-22 GKS Wilga Garwolin (MZ) 5174 PB 4
10 10 386 SYKA Mateusz 02-01-31 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 4993 PB 4
11 11 257 SZUSTAK Jakub 03-04-15 ZLKL Zielona Góra (LB) 4620 PB 3
12 13 385 NIEDZIELA Jakub 02-06-28 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 4374 PB 3
13 12 788 RYSMAN Kacper 02-01-23 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 4211 PB 3
14 16 253 KRZYŚKÓW Jakub 02-01-18 ZLKL Zielona Góra (LB) 4189 PB 3
15 14 785 PYSIAK Bartosz 03-08-27 UKS Sprint Przeźmierowo (WP) 4092 PB 3
16 15 29 GRUSZECKI Kornel 03-02-12 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 3992 PB 3
17 17 784 PLUCIŃSKI Michał 02-09-19 UKS Sprint Przeźmierowo (WP) 3226

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.025777816772461 s.