53. PZLA Mistrzostwa Polski U18
WŁOCŁAWEK, 28-30 lipca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-29 17:55:14
WK7jm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2021-07-28
DZIEŃ 2
2021-07-29
DZIEŃ 3
2021-07-30
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


08:25  10000 m chód M  [s]
08:55  Trójskok M  [Gr. A]
09:15  Wzwyż K  [Gr. A]
09:20  100 m M(10bój)  [s]
09:40  Dysk K (1)  [Gr. A]
10:00  200 m K  [el]
10:25  W dal M(10bój)  [Gr. A]
11:00  Dysk M (1.5)  [Gr. A]
11:15  W dal M(10bój)  [Gr. B]
11:20  200 m M  [el]
12:00  W dal K(7bój)  [Gr. A]
12:58  Kula M(10bój)  [Gr. A]
13:00  Oszczep K(7bój)  [Gr. A]
13:00  W dal K(7bój)  [Gr. B]
13:15  Tyczka K  [F]
13:54  Kula M(10bój)  [Gr. B]
14:00  Trójskok K  [Gr. A]
14:20  Oszczep K(7bój)  [Gr. B]
14:35  Wzwyż M  [F]
15:30  Młot K (3)  [F]
15:40  Kula K (3)  [F]
17:00  Młot M (5)  [F]
17:02  400 m K  [F B]
17:10  400 m K  [F A]
17:18  400 m M  [F B]
17:25  400 m M  [F A]
17:25  Tyczka M  [FINAŁ]
17:30  W dal K  [F]
17:34  800 m K(7bój)  [s]
17:40  Kula M (5)  [F]
17:55  Siedmiobój K  [FINAŁ]
18:05  400 m pł K  [F B]
18:09  400 m pł K  [F A]
18:15  Wzwyż M(10bój)  [Gr. A]
18:30  400 m pł M (83.8)  [F B]
18:38  400 m pł M (83.8)  [F A]
18:45  Oszczep K (500)  [F]
19:00  4x100 m K  [s]
19:10  4x100 m M  [s]
19:40  3000 m K  [s]
19:50  5000 m chód K  [s]
19:55  W dal M  [F]
20:10  Oszczep M (700)  [F]
20:30  2000 m prz. M  [s]
21:00  400 m M(10bój)  [s]
REKORDY
RP (U18) 5674 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Wrocław 2016-08-05
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2021-07-29 17:55:14
Siedmiobój K - FINAŁ Planowany START: 2021-07-29 17:55 ZAKOŃCZENIE: 17:53:00 DEKORACJA 18:40
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty
1 10 763
BAAS Marleen 2004-08-13 OŚ AZS Poznań (WP) 5443 PB 9
2 1 788
KADŁUBOWICZ Weronika 2004-04-25 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 4889 PB 7
3 13 366
JACKIEWICZ Maja 2004-09-07 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 4338 PB 6
4 21 438
KROK Agnieszka 2004-08-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 4315 PB 5
5 22 369
PIOTROWSKA Klaudia 2004-09-29 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 4190 PB 5
6 24 254
LUBNAUER Julia 2005-04-06 UKS 55 Łódź (LD) 4150 PB 5
7 17 755
NOBIK Julia 2005-03-03 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 4126 PB 4
8 15 267
TULIŃSKA Julia 2005-02-25 UKS Dziewiątka Kutno (LD) 4113 PB 4
9 20 442
RARÓG Aleksandra 2005-05-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 4077 4
10 18 285
SIEWIERSKA Pola 2004-12-08 AZS-AWF Warszawa (MZ) 4008 PB 4
11 7 440
PIĄTEK Karolina 2005-01-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 3898 PB 3
12 12 441
RACZKOWSKA Natalia 2005-07-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 3895 3
13 6 858
ZDZIĘBORSKA Paulina 2004-02-09 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) 3866 SB 3
14 5 444
SZATNY Maria 2004-10-15 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 3852 PB 3
15 23 262
MIELCZAREK Zuzanna 2005-02-24 UKS Czempion Bełchatów (LD) 3765 PB 3
16 11 41
CZERNIAK Antonina 2005-11-14 MKS Osa Zgorzelec (DS) 3728 PB 3
17 9 856
BĄTKIEWICZ Zofia 2004-06-16 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) 3725 PB 2
18 19 237
SZMIGIEL Monika 2004-09-13 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) 3601 PB 2
19 3 282
KRUPA Karolina 2005-04-02 AZS-AWF Warszawa (MZ) 3576 PB 2
20 4 623
PLAMINIAK Roksana 2005-03-11 AZS-AWF Katowice (SL) 3542 2
21 8 72
ĆWIKLIŃSKA Natalia 2005-11-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 3435 PB
22 16 857
KONIECZKO Martyna 2005-02-07 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) 3423
23 14 292
KUCHARSKA Ewelina 2005-06-12 GKS Wilga Garwolin (MZ) 3422
24 2 315
BIELAK Amelia 2005-11-05 MUKS Płock (MZ) 3407
OOM 2019 (Poznań)
1 KRONBURG Klaudia 02 MULKS Juvenia Głuchołazy 5071
2 MULDER Sophia 02 OŚ AZS Poznań 4927
3 SURA Kornelia 02 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 4715
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 KRAWCZYK Aleksandra 03 MKS Tomaszów Mazowiecki 4886
2 KUBIS Paulina 04 WLKS Wrocław 4839
3 KADŁUBOWICZ Weronika 04 UKS Orkan Środa Wlkp. 4469
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.517791 s. | Mem: 1.25 megabytes