52. PZLA Mistrzostwa Polski U18
RADOM, 18-20 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-19 17:29:32
WK7jm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2020-09-18
DZIEŃ 2
2020-09-19
DZIEŃ 3
2020-09-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U18) 5674 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Wrocław 2016-08-05
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2020-09-19 17:29:32
Siedmiobój K - FINAŁ Planowany START: 2020-09-19 17:10 ZAKOŃCZENIE: 17:24:00 DEKORACJA 19:35
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty
1 2 216 KRAWCZYK Aleksandra 03-04-28 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) 4886 PB 9
2 1 63 KUBIS Paulina 04-03-24 WLKS Wrocław (DS) 4839 PB 7
3 3 740 KADŁUBOWICZ Weronika 04-04-25 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 4469 6
4 5 269 GRANOWSKA Pola 03-09-29 KS Warszawianka W-wa (MZ) 4400 PB 5
5 6 391 KROK Agnieszka 04-08-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 4297 PB 5
6 10 218 MYSZYŃSKA Izabela 03-10-20 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) 4142 PB 5
7 7 535 WENDOWSKA Klaudia 03-02-18 MKS Sambor Tczew (PM) 4113 SB 4
8 8 650 KUCZMYŁO Olga 03-07-19 KS Gwardia Piła (WP) 4070 PB 4
9 12 827 ZDZIĘBORSKA Paulina 04-02-09 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) 3969 PB 4
10 9 539 BIELSKA Oliwia 03-05-26 SKLA Sopot (PM) 3959 4
11 4 255 KOŚCIANEK Daria 03-03-28 AZS-AWF Warszawa (MZ) 3884 3
12 13 341 NOWAK Weronika 04-01-04 WLKS Nowe Iganie (MZ) 3755 PB 3
13 11 551 KALINO Natalia 03-04-10 AZS-AWF Katowice (SL) 3636 3
14 15 678 SZUBIŃSKA Martyna 04-01-13 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 3611 PB 3
15 21 327 PIOTROWSKA Klaudia 04-09-29 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 3570 PB 3
16 14 325 JACKIEWICZ Maja 04-09-07 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 3550 3
17 16 260 SIEWIERSKA Pola 04-12-08 AZS-AWF Warszawa (MZ) 3543 PB 2
18 17 324 BUCZEK Kinga 03-01-09 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 3460 PB 2
19 19 826 BUJAROWICZ Joanna 03-01-14 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) 3405 PB 2
20 22 555 CAŁUS Barbara 04-01-07 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 3145 PB 2
21 18 4 KUTEK Maja 03-11-08 GKS Start Długołęka (DS) 3104
22 23 219 SZMIGIEL Monika 04-09-13 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) 2994 PB
23 20 263 ZAWODNIK Maja 04-01-25 AZS-AWF Warszawa (MZ) 2484
24 238 PAKUŁA Paulina 04-09-14 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) DNF
OOM 2019 (Poznań)
1 KRONBURG Klaudia 02 MULKS Juvenia Głuchołazy 5071
2 MULDER Sophia 02 OŚ AZS Poznań 4927
3 SURA Kornelia 02 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 4715
OOM 2018 (Chorzów)
1 SŁOCKA Julia 01 AZS-AWF Warszawa 5035
2 BIELSKA Edyta 01 MLUKS Mokasyn Płoty 4830
3 KRONBURG Klaudia 02 MULKS Juvenia Głuchołazy 4506
TOP 10 POLSKA

 

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.036504983901978 s.