25. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
POZNAŃ, 10-12 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-16 21:23:27
WK7jm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p(*) 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2019-07-10
DZIEŃ 2
2019-07-11
DZIEŃ 3
2019-07-12
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  110 m pł M(10bój)  [s]
09:15  10000 m chód M  [s]
09:50  Dysk M(10bój)  [Gr. A]
10:00  W dal K(7bój)  [Gr. A]
10:00  W dal K(7bój)  [Gr. B]
10:00  Dysk M(10bój)  [Gr. B]
11:00  200 m K  [el]
11:00  Trójskok K  [Gr. A]
11:00  Trójskok K  [Gr. B]
11:16  Oszczep K(7bój)  [Gr. A]
11:20  200 m M  [el]
11:40  Tyczka M(10bój)  [Gr. A]
11:55  Dysk K (1)  [Gr. A]
11:57  Oszczep K(7bój)  [Gr. B]
12:00  Wzwyż K  [Gr. A]
12:00  Wzwyż K  [Gr. B]
12:15  Trójskok M  [Gr. A]
12:15  Trójskok M  [Gr. B]
13:20  Dysk K (1)  [Gr. B]
13:40  Oszczep M(10bój)  [Gr. A]
14:16  Oszczep M(10bój)  [Gr. B]
15:00  Oszczep K (500)  [F]
15:45  Kula K (3)  [F]
16:30  400 m pł K  [F B]
16:30  Oszczep M (700)  [F]
16:35  400 m pł K  [F A]
16:45  400 m pł M (84.0)  [F B]
16:45  W dal K  [F]
16:50  400 m pł M (84.0)  [F A]
17:00  400 m K  [F B]
17:05  400 m K  [F A]
17:15  400 m M  [F B]
17:15  Wzwyż M  [Gr. A]
17:20  400 m M  [F A]
17:30  800 m K(7bój)  [s]
17:40  Siedmiobój K  [FINAŁ]
17:45  2000 m prz. M (nieregulaminowe)  [s]
17:45  Kula M (5)  [F]
18:00  Młot K (3)  [F]
18:10  4x100 m K  [s]
18:20  4x100 m M  [s]
18:30  1500 m M(10bój)  [s]
18:30  W dal M  [F]
18:40  Dziesięciobój M  [FINAŁ]
18:45  3000 m K  [s]
19:15  5000 m chód K  [s]
19:30  Młot M (5)  [F]
REKORDY
RP (U18) 5674 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Wrocław 2016-08-05
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2019-07-16 21:23:27
Siedmiobój K - FINAŁ Planowany START: 2019-07-11 17:40 ZAKOŃCZENIE: 17:41:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty
1 1 452 KRONBURG Klaudia 02-04-11 MULKS Juvenia Głuchołazy (OP) 5071 PB 9
2 2 753 MULDER Sophia 02-09-12 OŚ AZS Poznań (WP) 4927 PB 7
3 3 225 SURA Kornelia 02-06-28 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 4715 PB 6
4 4 289 KRAWCZYK Aleksandra 03-04-28 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) 4492 PB 5
5 6 436 SIELSKA Alicja 03-07-12 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle (OP) 4431 PB 5
6 10 244 MISTOŃ Zuzanna 02-11-28 MLKS Agros Żary (LB) 4395 PB 5
7 12 431 PANCYLEJKO Ewelina 02-08-31 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 4215 PB 4
8 7 573 WENDOWSKA Klaudia 03-02-18 MKS Sambor Tczew (PM) 4119 PB 4
9 9 822 KANIA Anastazja 02-04-29 KL Iskra Białogard (ZP) 4063 SB 4
10 16 76 DZIEMIDOWICZ Ewa 02-09-04 SL GKS Olsza Olszyna (DS) 3989 PB 4
11 5 323 KOŚCIANEK Daria 03-03-28 AZS-AWF Warszawa (MZ) 3979 3
12 23 787 KULUS Matylda 02-03-14 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 3849 SB 3
13 11 720 WODNIK Agnieszka 02-06-30 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 3806 3
14 21 85 GRZYBOWSKA Agnieszka 02-04-04 WKS Śląsk Wrocław (DS) 3776 PB 3
15 13 60 WIELEWIS Emilia 03-02-25 MKS Osa Zgorzelec (DS) 3768 PB 3
16 15 290 MYSZYŃSKA Izabela 03-10-20 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) 3716 PB 3
17 20 393 BEDNARCZYK Natalia 03-11-27 WLKS Nowe Iganie (MZ) 3682 PB 2
18 22 568 ŁASKA Anna 02-07-16 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz (PM) 3673 SB 2
19 17 75 ZOŁA Joanna 02-12-12 MLKS Sokół Lubin (DS) 3616 PB 2
20 18 560 GAJEWSKA Patrycja 02-11-25 KS Wejher Wejherowo (PM) 3601 SB 2
21 19 705 KUCZMYŁO Olga 03-07-19 KS Gwardia Piła (WP) 3587 PB
22 14 595 KALINO Natalia 03-04-10 AZS-AWF Katowice (SL) 3489
23 24 558 BIELSKA Oliwia 03-05-26 KS Wejher Wejherowo (PM) 3344
24 8 384 KURPIEWSKA Aleksandra 02-05-13 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 3167

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.05921196937561 s.