24. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 27-29 lipca 2018
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-07-31 11:40:07
WK7jm
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 110pPK 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2018-07-27
DZIEŃ 2
2018-07-28
DZIEŃ 3
2018-07-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ

09:00  10000 m chód M  [s]
10:00  110 m pł M(10bój)  [s]
10:00  Wzwyż K  [Gr. A]
10:00  W dal K(7bój) 
10:00  Dysk K (1)  [Gr. A]
11:00  200 m K  [el]
11:00  Dysk M(10bój) 
11:00  Dysk K (1)  [Gr. B]
11:20  200 m M  [el]
12:00  Trójskok K  [Gr. A]
12:00  Dysk M(10bój) 
12:00  Oszczep K(7bój) 
12:15  Tyczka M(10bój) 
13:00  Trójskok M  [Gr. A]
13:00  Dysk M (1.5)  [Gr. A]
13:00  Oszczep K(7bój) 
14:00  Dysk M (1.5)  [Gr. B]
15:30  Młot M (5)  [F]
16:30  400 m pł K  [F]
16:30  Wzwyż M  [F]
16:30  Oszczep M(10bój) 
16:45  Oszczep K (500)  [F]
16:45  400 m pł M (84.0)  [F]
16:45  Kula M (5)  [F]
17:00  400 m K  [F]
17:15  W dal K  [F]
17:15  400 m M  [F]
17:30  800 m K(7bój)  [s]
17:30  Oszczep M(10bój) 
17:43  Siedmiobój K 
17:45  2000 m prz. M  [s]
17:45  Oszczep M (700)  [F]
18:10  4x100 m K  [s]
18:10  Kula K (3)  [F]
18:20  4x100 m M  [s]
18:30  1500 m M(10bój)  [s]
18:30  W dal M  [F]
18:43  Dziesięciobój M 
18:45  3000 m K  [s]
18:45  Młot K (3)  [F]
19:15  5000 m chód K  [s]
REKORDY
RP (U18) 5674 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Wrocław 2016-08-05
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2018-07-31 11:40:07
Siedmiobój K - FINAŁ Planowany START: 2018-07-28 17:43 ZAKOŃCZENIE: 17:43:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty
1 1 349
SŁOCKA Julia 01-02-18 AZS-AWF Warszawa (MZ) 5035 9
2 2 828
BIELSKA Edyta 01-06-17 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) 4830 PB 7
3 8 468
KRONBURG Klaudia 02-04-11 MULKS Juvenia Głuchołazy (OP) 4506 PB 6
4 6 76
DELEJOWSKA Wiktoria 01-03-12 WLKS Wrocław (DS) 4499 PB 5
5 5 222
SURA Kornelia 02-06-28 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 4422 PB 5
6 4 765
HOROWSKA Nikola 01-01-03 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 4359 PB 5
7 3 8
TOMASZEWSKA Aleksandra 01-08-03 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 4314 4
8 9 621
SZKOP Wioletta 01-02-18 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 4292 PB 4
9 7 343
ADAMSKA Aniela 01-07-16 AZS-AWF Warszawa (MZ) 4273 PB 4
10 10 791
STEĆ Patrycja 01-03-22 UKS Gimpas Pasłęk (WN) 4184 SB 4
11 11 801
KANIA Anastazja 02-04-29 KL Iskra Białogard (ZP) 4169 PB 3
12 14 243
MISTOŃ Zuzanna 02-11-28 MLKS Agros Żary (LB) 3979 PB 3
13 15 57
DZIEMIDOWICZ Ewa 02-09-04 SL GKS Olsza Olszyna (DS) 3907 PB 3
14 18 576
GAJEWSKA Patrycja 02-11-25 KS Wejher Wejherowo (PM) 3887 PB 3
15 16 449
PANCYLEJKO Ewelina 02-08-31 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 3884 PB 3
16 13 762
KULUS Matylda 02-03-14 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 3872 PB 3
17 20 585
ŁASKA Anna 02-07-16 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz (PM) 3744 PB 2
18 12 249
ŻELAZEK Emilia 02-05-23 MLKS Agros Żary (LB) 3677 2
19 21 539
KAROLCZUK Paulina 01-08-01 UKS Czwórka Białystok (PD) 3670 PB 2
20 19 402
KURPIEWSKA Aleksandra 02-05-13 UKS Sprint 2020 Warszawa (MZ) 3665 PB 2
21 23 708
WODNIK Agnieszka 02-06-30 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 3603 PB
22 17 822
STANKIEWICZ Nikola 01-01-02 MKL Szczecin (ZP) 3549
23 22 236
BARDEL Martyna 01-01-22 MLKS Agros Żary (LB) 3418 PB
24 702
DZIURA Wiktoria 01-09-21 LKLA Krokus Astromal Leszno (WP) DNS

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.063801050186157 s.