OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-08 19:05:08
Mwjm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

REKORDY
RŚ (U18) 2.33 SOTOMAYOR Javier CUB La Habana (CUB) 1984-05-19
RP (U18) 2.26 BEDNAREK Sylwester RKS Łódź Warszawa 2006-06-18
 
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2023-07-08 19:05:08
Wzwyż M - FINAŁ Planowany START: 2023-07-08 17:10 ZAKOŃCZENIE: 18:48:00 DEKORACJA 19:40
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj 1.80 1.85 1.89 1.92 1.95 1.98 2.00 2.02 2.04 2.06 2.08 2.10 wynik inf punkty
1 4 252 ANTOSIAK Sebastian 2006-07-12 RKS Łódź (LD) - - xo - o - o x-- o - - xxx 2.04 9
2 9 465 PANYŁO Patryk 2006-12-16 UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) - o o xo xxo o o o xxx 2.02 PB 7
3 6 235 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał 2007-07-31 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) - o o o o xo xo x-- xx 2.00 PB 6
4 12 570 KLUCZNY Alan 2006-03-08 CKS Budowlani Częstochowa (SL) o o xxo o xxo xxo xxx 1.98 PB 5
5 7 40 REBEJKO Mateusz 2006-07-04 MKS Osa Zgorzelec (DS) xo o - xo o xxx 1.95 5
6 11 147 MIELNICZUK Jan 2007-06-24 AZS UMCS Lublin (LU) o xo o xxx 1.89 SB 5
7 1 751 GAŃSKI Jan 2006-08-27 PLKS Gwda Piła (WP) xo xxo xxx 1.85 =PB 4
8 5 840 KUSZKO Jakub 2007-11-14 MKL Szczecin (ZP) xxo xxx 1.80 4
2 865 STAŃCZYK Franciszek 2006-08-21 STS Pomerania Szczecin (ZP) xr NM 3.50
3 452 ZIARNO Bartłomiej 2007-12-09 KKL Stal Stalowa Wola (PK) xxx NM 3.50
8 787 JĄDER Wiktor 2007-07-24 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) xxx NM 3.50
10 411 HARZ Tomasz 2007-04-01 MMKS Kędzierzyn-Koźle (OP) xxx NM 3.50
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 JAROSZKIEWICZ Piotr 04 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2.08
2 MAŁEK Kewin 05 AML Słupsk 2.06
3 KONOPKO Piotr 04 LUKS Hańcza Suwałki 2.04
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Bielsko-Biała)
1 WALECKI Jakub 05 WLKS Nowe Iganie 2.07
2 KRASOWSKI Jakub 05 KKL Stal Stalowa Wola 2.00
3 ANTOSIAK Sebastian 06 MKLA Łęczyca 1.96
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.014287 s. | Mem: 1.25 megabytes