25. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
POZNAŃ, 10-12 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-12 18:23:41
Mwjm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p(*) 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2019-07-10
DZIEŃ 2
2019-07-11
DZIEŃ 3
2019-07-12
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:30  Tyczka K  [F]
10:30  Tyczka M  [F]
10:30  Wzwyż K  [F]
11:00  110 m pł M (91.4)  [el]
11:00  Trójskok M  [F]
11:00  Dysk M (1.5)  [F]
11:25  100 m pł K (76.2)  [el]
11:45  200 m K  [F B]
11:50  200 m K  [F A]
12:00  200 m M  [F B]
12:05  200 m M  [F A]
12:20  800 m K  [F B]
12:25  800 m K  [F A]
12:20  Wzwyż M  [F]
12:30  800 m M  [F B]
12:30  Trójskok K  [F]
12:35  800 m M  [F A]
12:55  110 m pł M (91.4)  [F B]
13:00  Dysk K (1)  [F]
13:00  110 m pł M (91.4)  [F A]
13:15  100 m pł K (76.2)  [F B]
13:20  100 m pł K (76.2)  [F A]
13:30  4x400 m K  [s]
13:40  4x400 m M  [s]
REKORDY
RP (U18) 2.26 BEDNAREK Sylwester RKS Łódź Warszawa 2006-06-18
 
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ

Data aktualizacji: 2019-07-12 18:23:41
Wzwyż M - FINAŁ Planowany START: 2019-07-12 12:25 ZAKOŃCZENIE: 14:08:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub 1.80 1.85 1.89 1.92 1.95 1.98 2.00 2.02 2.04 2.06 2.08 wynik inf punkty
1 8 179 HOŁUB Jakub 02-01-13 AZS UMCS Lublin (LU) - - - - o - o xo o xxx 2.04 9
2 10 354 MOSZCZYŃSKI Sebastian 03-09-25 OKLA Ostrołęka (MZ) - - o - o xo o xxo xxx 2.02 7
3 6 231 KLIMIUK Jakub Tomasz 02-10-03 LKS Lubusz Słubice (LB) o o o o xo xo xxx 1.98 PB 6
4 9 108 KOŁODZIEJSKI Mateusz 02-06-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - o xo o o xxo xxx 1.98 5
5 4 622 MOROŃ Michał 02-05-30 MKS Iskra Pszczyna (SL) - xxo o xo xxo xxx 1.95 =PB 5
6 1 125 DONAKOWSKI Damian 03-03-23 GKS Olimpia Grudziądz (KP) o o xxo xo xxx 1.92 PB 5
7 5 445 KRZYWIŃSKI Bartosz 02-05-06 LUKS Namysłów (OP) xo o xxo xxo xxx 1.92 4
8 7 726 KOWALSKI Bartosz 03-02-21 LUKS Orkan Września (WP) o xxo xxo xxo xxx 1.92 4
9 3 127 KALAMARSKI Mateusz 02-06-16 GKS Olimpia Grudziądz (KP) - o o - xxx 1.89 4
10 12 443 FIAŁA Igor 02-12-11 LUKS Namysłów (OP) o o xo xxx 1.89 4
11 2 675 ROZUMKIEWICZ Jakub 03-03-19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała (SL) o o xxx 1.85 3
12 11 756 KRÓL Marcin 03-02-10 PLKS Gwda Piła (WP) xo xxo xxx 1.85 3

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.049053907394409 s.