24. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 27-29 lipca 2018
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-07-29 13:29:57
Mdyskjm
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 110pPK 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2018-07-27
DZIEŃ 2
2018-07-28
DZIEŃ 3
2018-07-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ

10:15  110 m pł M (PK)  [s]
11:00  110 m pł M (91.4)  [el]
11:00  Tyczka K  [F]
11:00  Wzwyż K  [F]
11:00  Trójskok K  [F]
11:00  Dysk K (1)  [F]
11:00  Tyczka M  [F]
11:20  100 m pł K (76.2)  [el]
11:40  200 m K  [F]
11:55  200 m M  [F]
12:10  Trójskok M  [F]
12:10  800 m K  [F]
12:10  Dysk M (1.5)  [F]
12:20  800 m M  [F]
12:45  110 m pł M (91.4)  [F]
13:05  100 m pł K (76.2)  [F]
13:20  4x400 m K  [s]
13:30  4x400 m M  [s]
REKORDY
RP (U18) 66.52 BUKOWIECKI Konrad PKS GWARDIA Szczytno Warszawa 2014-09-15
 
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ

Data aktualizacji: 2018-07-29 13:29:57
Dysk M (1.5) - FINAŁ Planowany START: 2018-07-29 12:10 ZAKOŃCZENIE: 13:00:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 11 755
MAROK Wojciech 01-09-12 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 58.44 x x x 61.03 63.25 63.25 PB 9
2 7 18
KOZAK Gracjan 01-11-19 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 55.55 56.00 54.48 x 56.86 58.30 58.30 PB 7
3 10 669
WĘGRZYK Michał 01-01-22 RMKS Rybnik (SL) 47.60 52.97 50.15 52.17 54.32 48.99 54.32 PB 6
4 1 48
ANDRZEJCZAK Jarosław 02-04-23 MLKS Echo Twardogóra (DS) 50.26 50.65 52.24 x 51.01 x 52.24 PB 5
5 5 746
GOŹDZIEWICZ Piotr 01-03-23 UKS 12 Kalisz (WP) 50.85 49.74 x 51.90 x 50.17 51.90 PB 5
6 3 5
KANIK Jakub 02-05-20 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 46.50 47.88 46.37 47.37 48.14 47.09 48.14 5
7 8 474
MATYJA Michał 02-08-28 CWKS Resovia Rzeszów (PK) x 46.81 43.96 x x x 46.81 4
8 12 312
RATAJCZYK Tomasz 02-09-20 MUKS Park Zduńska Wola (LD) x 46.40 x x x x 46.40 4
9 9 508
HAJKOWSKI Adrian 01-02-23 KS Podlasie Białystok (PD) 45.38 x x 45.38 4
10 4 544
ŁAZARSKI Szymon 02-09-20 UKS Technik Augustów (PD) x x 45.28 45.28 4
11 2 258
KLEINERT Jakub 02-08-13 ZLKL Zielona Góra (LB) x x 41.73 41.73 3
6 206
LEWOSZEWSKI Sebastian 02-06-17 KS Wisła Puławy (LU) x x x NM 3

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.082921981811523 s.