25. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
POZNAŃ, 10-12 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-12 13:45:37
Ktjm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p(*) 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2019-07-10
DZIEŃ 2
2019-07-11
DZIEŃ 3
2019-07-12
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:30  Tyczka K  [F]
10:30  Tyczka M  [F]
10:30  Wzwyż K  [F]
11:00  110 m pł M (91.4)  [el]
11:00  Trójskok M  [F]
11:00  Dysk M (1.5)  [F]
11:25  100 m pł K (76.2)  [el]
11:45  200 m K  [F B]
11:50  200 m K  [F A]
12:00  200 m M  [F B]
12:05  200 m M  [F A]
12:20  800 m K  [F B]
12:25  800 m K  [F A]
12:20  Wzwyż M  [F]
12:30  800 m M  [F B]
12:30  Trójskok K  [F]
12:35  800 m M  [F A]
12:55  110 m pł M (91.4)  [F B]
13:00  Dysk K (1)  [F]
13:00  110 m pł M (91.4)  [F A]
13:15  100 m pł K (76.2)  [F B]
13:20  100 m pł K (76.2)  [F A]
13:30  4x400 m K  [s]
13:40  4x400 m M  [s]
REKORDY
RP (U18) 4.11 ŁYKO Anna MKS MOS Wrocław Szczecin 2018-02-11
 
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ

Data aktualizacji: 2019-07-12 13:45:37
Tyczka K - FINAŁ Planowany START: 2019-07-12 10:30 ZAKOŃCZENIE: 13:00:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub 2.70 2.90 3.10 3.30 3.50 3.60 3.65 3.70 3.75 3.80 3.85 3.90 wynik inf punkty
1 6 627 GÓRNY Kinga 02-04-26 MKS Ustroń (SL) - - - - o - o o - o - xxx 3.80 SB 9
2 9 624 CHAMOT Maja 03-10-16 MKS Ustroń (SL) - - - o xo - xo xxo - xxx 3.70 7
3 11 305 PLAK Malwina 02-01-08 RKS Łódź (LD) - - o o xo xxo xo xxx 3.65 PB 6
4 3 543 KOZŁOWSKA Natalia 02-03-14 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) - - - o xo xxo xxx 3.60 SB 5
5 4 332 FLIS Zofia 02-05-20 KS Warszawianka W-wa (MZ) - - - o o xxx 3.50 5
6 5 307 ŚMIAŁKOWSKA Maja 02-04-30 RKS Łódź (LD) - - o xo xo xxx 3.50 =PB 5
7 10 359 JABŁOŃSKA Wiktoria 02-12-17 OKS Skra Warszawa (MZ) - - xo xxo xxx 3.30 4
8 7 254 PAWLUK Alicja 02-02-21 ZLKL Zielona Góra (LB) o xo o xxx 3.10 4
9 1 594 SKUBISZ Julia 03-05-27 WKS Flota Gdynia (PM) - - xxo xxx 3.10 3.5
9 2 901 KANIA Malwina 03-04-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - o xxo xxx 3.10 3.5
9 8 248 BRYSZEWSKA Marta 02-04-26 ZLKL Zielona Góra (LB) o o xxo xxx 3.10 3.5
9 13 763 STĄPOREK Urszula 03-05-15 SL Olimpia Poznań (WP) o o xxo xxx 3.10 3.5
13 12 325 MC MAHON Oliwia 03-08-02 AZS-AWF Warszawa (MZ) xo xxo xxx 2.90 3

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.053194999694824 s.