52. PZLA Mistrzostwa Polski U18
RADOM, 18-20 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-19 15:16:38
Kojm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2020-09-18
DZIEŃ 2
2020-09-19
DZIEŃ 3
2020-09-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


08:30  10000 m chód M  [s]
09:00  Dysk K (1)  [Gr. A]
09:45  110 m pł M(10bój)  [s]
09:50  Dysk M (1.5)  [Gr. A]
10:00  Wzwyż K  [Gr. A]
10:00  Wzwyż K  [Gr. B]
10:30  200 m K  [el]
10:40  W dal K(7bój)  [Gr. A]
10:40  Dysk M(10bój)  [Gr. A]
10:50  200 m M  [el]
12:10  Dysk K (1)  [Gr. B]
12:20  Oszczep K(7bój)  [Gr. A]
12:30  Trójskok K  [Gr. A]
12:30  Trójskok K  [Gr. B]
12:35  Tyczka M(10bój)  [Gr. A]
12:35  Tyczka M(10bój)  [Gr. B]
13:00  Dysk M (1.5)  [Gr. B]
13:40  Trójskok M  [Gr. A]
13:40  Trójskok M  [Gr. B]
14:00  Oszczep K (500)  [F]
14:30  Młot K (3)  [F]
15:00  W dal K  [F]
15:30  400 m pł K  [F B]
15:35  Oszczep M (700)  [F]
15:40  400 m pł K  [F A]
16:00  400 m pł M (83.8)  [F B]
16:05  Młot M (5)  [F]
16:10  400 m pł M (83.8)  [F A]
16:30  400 m K  [F B]
16:40  400 m K  [F A]
16:50  400 m M  [F B]
17:00  400 m M  [F A]
17:05  W dal M  [F]
17:05  Oszczep M(10bój)  [Gr. A]
17:08  800 m K(7bój)  [s]
17:10  Siedmiobój K  [FINAŁ]
17:10  Wzwyż M  [F]
17:23  2000 m prz. M  [s]
17:25  Kula K (3)  [F]
17:44  3000 m K  [s]
18:10  5000 m chód K  [s]
18:45  Kula M (5)  [F]
18:50  4x100 m K  [s]
19:00  4x100 m M  [s]
19:10  1500 m M(10bój)  [s]
19:10  Dziesięciobój M  [FINAŁ]
REKORDY
RP (U18) 58.77 ANDRUKONIS Gabriela UKS Czwórka Białystok Baku (AZE) 2019-07-26
 
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ

Data aktualizacji: 2020-09-19 15:16:38
Oszczep K (500) - FINAŁ Planowany START: 2020-09-19 14:00 ZAKOŃCZENIE: 14:49:00 DEKORACJA 15:55
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 2 483 BUTKIEWICZ Gabriela 03-06-25 LUKS Hańcza Suwałki (PD) 45.51 47.70 47.90 42.11 42.32 44.69 47.90 9
2 7 14 LEPA Roksana 03-08-26 LKS Polkowice (DS) 43.44 x 40.57 42.19 47.75 x 47.75 7
3 5 716 BAAS Marleen 04-08-13 OŚ AZS Poznań (WP) 40.72 43.25 43.00 44.72 44.88 x 44.88 PB 6
4 10 311 PRYGIEL Martyna 03-02-05 RLTL ZTE Radom (MZ) 38.66 37.04 42.47 38.78 41.69 41.74 42.47 5
5 4 806 TOBIASZ Natalia 04-01-15 KMKL Sztorm Kołobrzeg (ZP) 40.89 41.56 41.05 x 33.00 41.21 41.56 5
6 12 39 LIP Wiktoria 04-01-27 MKS Osa Zgorzelec (DS) 39.59 38.61 37.40 36.87 38.50 x 39.59 PB 5
7 9 370 KONIECZNA Wiktoria 03-04-28 ULKS Fajfer 2001 Łapanów (MA) 38.99 33.63 34.04 33.49 33.29 x 38.99 PB 4
8 8 283 BARTOSIAK Zuzanna 03-01-03 MUKS Płock (MZ) 33.78 36.94 37.83 35.37 37.78 36.21 37.83 4
9 6 673 KACZOR Jagoda 04-11-07 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 36.37 36.19 37.80 37.80 4
10 3 731 MIGDAŁEK Alicja 03-01-20 UKS Olimp Duszniki (WP) 37.52 31.34 34.89 37.52 4
11 1 732 TYCZYŃSKA Michalina 03-04-28 UKS Olimp Duszniki (WP) 35.73 31.04 30.03 35.73 3
12 11 15 MAJCHER Nicola 04-02-23 LKS Polkowice (DS) 35.15 30.18 33.54 35.15 3
OOM 2019 (Poznań)
1 ANDRUKONIS Gabriela 02 UKS Czwórka Białystok 50.23
2 BAJOR Weronika 02 ULKS Uczniak Szprotawa 47.32
3 RZEŹNICZAK Nina 03 MKS Osa Zgorzelec 44.33
OOM 2018 (Chorzów)
1 BEDNAREK Aleksandra 01 RMKS Rybnik 48.85
2 MAŚLAK Małgorzata 01 ULKS Tychowo 48.60
3 ANDRUKONIS Gabriela 02 UKS Czwórka Białystok 48.46
TOP 10 POLSKA

 

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.048375844955444 s.