25. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
POZNAŃ, 10-12 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-15 12:13:52
Kdyskjm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p(*) 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2019-07-10
DZIEŃ 2
2019-07-11
DZIEŃ 3
2019-07-12
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:30  Tyczka K  [F]
10:30  Tyczka M  [F]
10:30  Wzwyż K  [F]
11:00  110 m pł M (91.4)  [el]
11:00  Trójskok M  [F]
11:00  Dysk M (1.5)  [F]
11:25  100 m pł K (76.2)  [el]
11:45  200 m K  [F B]
11:50  200 m K  [F A]
12:00  200 m M  [F B]
12:05  200 m M  [F A]
12:20  800 m K  [F B]
12:25  800 m K  [F A]
12:20  Wzwyż M  [F]
12:30  800 m M  [F B]
12:30  Trójskok K  [F]
12:35  800 m M  [F A]
12:55  110 m pł M (91.4)  [F B]
13:00  Dysk K (1)  [F]
13:00  110 m pł M (91.4)  [F A]
13:15  100 m pł K (76.2)  [F B]
13:20  100 m pł K (76.2)  [F A]
13:30  4x400 m K  [s]
13:40  4x400 m M  [s]
REKORDY
RP (U18) 51.50 PŁUSA Urszula GÓRNIK Zabrze Kraków 1976-09-18
 
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ

Data aktualizacji: 2019-07-15 12:13:52
Dysk K (1) - FINAŁ Planowany START: 2019-07-12 12:58 ZAKOŃCZENIE: 14:02:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 5 815 GAJEWSKA Alicja 03-05-13 MOS Zatoka Braniewo (WN) 39.51 38.94 38.43 42.13 37.12 44.50 44.50 PB 9
2 8 233 POLAŃSKA Paulina 03-09-11 LKS Lubusz Słubice (LB) 39.59 41.70 x x 41.70 42.16 42.16 PB 7
3 12 309 CHYCIŃSKA Julia 02-04-20 UKS 55 Łódź (LD) 33.40 35.85 38.58 39.25 40.80 41.10 41.10 6
4 10 541 DOBROWOLSKA Martyna 03-07-11 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) x 38.08 x 38.19 35.79 x 38.19 5
5 1 132 CHMIELEWSKA Aleksandra 02-04-05 LIUKS Kruszwica (KP) 29.05 35.11 37.89 32.10 34.75 33.95 37.89 5
6 7 232 PISKUNOWICZ Zuzanna 02-12-27 LKS Lubusz Słubice (LB) 33.84 37.02 x x 32.03 37.45 37.45 5
7 9 53 RADAWIEC Martyna 02-05-17 MKS Osa Zgorzelec (DS) 33.19 x 36.75 33.61 33.67 35.97 36.75 4
8 11 273 KOŁDRZAK Julia 03-12-18 MKLA Łęczyca (LD) 33.18 36.42 x 34.37 29.23 33.84 36.42 4
9 4 486 HERDA Patrycja 02-05-16 UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) 34.71 35.72 33.72 35.72 4
10 6 608 DRÓZD Wiktoria 03-05-30 GKS Piast Gliwice (SL) 34.86 34.61 32.48 34.86 4
11 3 546 MYĆKA Klaudia 03-06-05 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 32.45 x 34.55 34.55 3
12 2 288 KARPIŃSKA Aleksandra 02-01-18 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) 30.90 32.72 x 32.72 3

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.088797807693481 s.