52. PZLA Mistrzostwa Polski U18
RADOM, 18-20 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-20 15:12:16
Kdyskjm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2020-09-18
DZIEŃ 2
2020-09-19
DZIEŃ 3
2020-09-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U18) 51.50 PŁUSA Urszula GÓRNIK Zabrze Kraków 1976-09-18
 
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ

Data aktualizacji: 2020-09-20 15:12:16
Dysk K (1) - FINAŁ Planowany START: 2020-09-20 12:00 ZAKOŃCZENIE: 12:50:00 DEKORACJA 13:40
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 7 500 GAJEWSKA Alicja 03-05-13 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 43.27 44.41 45.80 43.54 x 42.69 45.80 PB 9
2 2 499 DOBROWOLSKA Martyna 03-07-11 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 42.15 43.92 x x x x 43.92 7
3 1 379 PRZYBYŚ Julia 04-08-29 WKS Wawel Kraków (MA) 40.62 38.74 41.67 40.94 41.37 43.56 43.56 PB 6
4 10 510 MYĆKA Klaudia 03-06-05 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 39.71 x x 43.45 x 40.15 43.45 PB 5
5 5 178 POLAŃSKA Paulina 03-09-11 LKS Lubusz Słubice (LB) 42.05 41.97 42.37 x x x 42.37 5
6 4 742 LUDWICZAK Jolanta 03-04-16 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 36.01 37.96 x 36.17 x x 37.96 PB 5
7 9 833 WOLDT Sandra 04-07-01 STS Pomerania Szczecinek (ZP) 35.18 37.65 36.49 36.02 37.41 37.59 37.65 PB 4
8 3 286 GRZESZCZYK Karolina 04-04-05 OKLA Ostrołęka (MZ) x 36.41 35.75 34.92 35.05 34.58 36.41 4
9 11 640 WIJAS Wiktoria 03-02-06 KKL Kielce (SK) x x 35.31 35.31 PB 4
10 12 587 GNIDA Magdalena 04-08-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 32.46 32.31 35.02 35.02 PB 4
11 6 563 DRÓZD Wiktoria 03-05-30 GKS Piast Gliwice (SL) 34.03 x x 34.03 3
12 8 282 MAŚLANA Zuzanna 04-05-01 MLKL Płock (MZ) 31.60 x x 31.60 3
OOM 2019 (Poznań)
1 GAJEWSKA Alicja 03 MOS Zatoka Braniewo 44.50
2 POLAŃSKA Paulina 03 LKS Lubusz Słubice 42.16
3 CHYCIŃSKA Julia 02 UKS 55 Łódź 41.10
OOM 2018 (Chorzów)
1 STARUCH Nina 01 AZS-AWF Warszawa 42.28
2 MUSZYŃSKA Weronika 01 AZS UMCS Lublin 40.19
3 CHYCIŃSKA Julia 02 UKS 55 Łódź 36.22
TOP 10 POLSKA

 

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.034909963607788 s.