OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-09 17:16:40
Mdyskjm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

REKORDY
RŚ (U18) 77.50 NESTERENKO Mykyta UKR Kyiv (UKR) 2008-05-19
RP (U18) 66.52 BUKOWIECKI Konrad PKS GWARDIA Szczytno Warszawa 2014-09-15
 
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2023-07-09 17:16:40
Dysk M (1.5) - FINAŁ Planowany START: 2023-07-09 16:20 ZAKOŃCZENIE: 17:08:00 DEKORACJA 17:40
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 11 730 RODZIAK Jakub 2007-04-30 LUKS Orkan Września (WP) 53.24 52.24 54.60 54.02 x 54.60 54.60 9
2 4 237 GAJDA Mikołaj 2006-09-05 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 51.27 x 52.23 50.30 x x 52.23 7
3 9 213 KARCZEWSKI Dylan 2006-04-14 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 47.44 x 49.76 x 49.05 51.23 51.23 PB 6
4 5 214 PIGDANOWICZ Michał 2006-05-02 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 49.36 x 49.22 x 50.64 x 50.64 PB 5
5 6 475 CHODAKOWSKI Mateusz 2006-03-20 KS Podlasie Białystok (PD) 49.40 49.98 x 48.36 49.85 x 49.98 5
6 8 447 RYDZIK Piotr 2006-07-02 KKL Stal Stalowa Wola (PK) 46.18 47.85 x 47.36 46.46 49.45 49.45 5
7 12 543 PODOLSKI Jerzy 2007-06-25 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 45.73 48.06 40.35 x x x 48.06 4
8 3 794 SAMMLER Radosław 2007-07-10 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 45.63 46.36 x x 46.02 45.14 46.36 PB 4
9 7 241 KRĘGIEL Franciszek 2006-10-11 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 41.54 44.80 45.43 45.43 4
10 10 122 POWALISZ Szymon 2006-09-12 LUKS Start Nakło (KP) 44.13 x 41.94 44.13 4
11 2 647 SOBIK Jakub 2006-11-15 RMKS Rybnik (SL) x 43.20 42.64 43.20 3
12 1 131 STĘPIEŃ Marcin 2007-03-10 MKL Toruń (KP) x 42.39 x 42.39 3
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 LEWKOWICZ Wojciech 04 ULKS Uczniak Szprotawa 60.56
2 BUCHWALD Jakub 04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 52.87
3 OŚKIEWICZ Tomasz 05 MKS Aleksandrów Łódzki 52.54
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Bielsko-Biała)
1 WAGNER Karol 05 LUKS Podium Kup 54.73
2 GROENWALD Szymon 05 LKS Ziemi Puckiej Puck 52.08
3 LEMAŃCZYK Leon 05 UKS Lipusz 51.62
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.012795 s. | Mem: 1.25 megabytes