25. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
POZNAŃ, 10-12 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-11 20:25:00
Mkulajm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p(*) 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2019-07-10
DZIEŃ 2
2019-07-11
DZIEŃ 3
2019-07-12
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:50  100 m pł K(7bój)  [s]
10:00  Młot K (3)  [Gr. A]
10:00  Tyczka K  [Gr. A]
10:00  Tyczka K  [Gr. B]
10:20  100 m M(10bój)  [s]
10:35  100 m K (PK)  [s]
10:50  100 m M (PK)  [s]
11:05  W dal M(10bój)  [Gr. A]
11:05  W dal M(10bój)  [Gr. B]
11:07  Oszczep K (500)  [Gr. A]
11:15  Młot K (3)  [Gr. B]
11:15  400 m pł K  [el]
11:30  Wzwyż K(7bój)  [Gr. A]
11:30  Wzwyż K(7bój)  [Gr. B]
11:35  400 m pł M (84.0)  [el]
11:35  Kula M (5)  [Gr. A]
11:35  Kula M (5)  [Gr. B]
11:55  400 m K  [el]
12:10  400 m M  [el]
12:24  Oszczep K (500)  [Gr. B]
12:30  Kula M(10bój)  [Gr. A]
12:30  Młot M (5)  [Gr. A]
12:35  Kula M(10bój)  [Gr. B]
13:45  Kula K(7bój)  [Gr. A]
13:45  Młot M (5)  [Gr. B]
13:45  Kula K(7bój)  [Gr. B]
15:00  Ceremonia otwarcia  [Gr. A]
15:56  Oszczep M (700)  [Gr. A]
16:00  100 m K  [el]
16:00  Wzwyż M(10bój)  [Gr. A]
16:00  Kula K (3)  [Gr. A]
16:00  Dysk M (1.5)  [Gr. A]
16:00  Wzwyż M(10bój)  [Gr. B]
16:00  Kula K (3)  [Gr. B]
16:15  100 m M  [el]
16:30  800 m K  [el]
16:45  800 m M  [el]
16:45  W dal M  [Gr. A]
16:45  W dal M  [Gr. B]
17:00  Tyczka M  [Gr. A]
17:00  Tyczka M  [Gr. B]
17:10  100 m K  [F B]
17:10  Dysk M (1.5)  [Gr. B]
17:11  Oszczep M (700)  [Gr. B]
17:15  100 m K  [F A]
17:20  100 m M  [F B]
17:25  100 m M  [F A]
17:30  1500 m prz K  [s]
17:55  200 m K(7bój)  [s]
18:10  1500 m K  [s]
18:10  W dal K  [Gr. A]
18:10  1500 m K  [s]
18:10  W dal K  [Gr. B]
18:25  1500 m M  [s]
18:40  3000 m M  [s]
19:00  400 m M(10bój)  [s]
REKORDY
RP (U18) 24.24h BUKOWIECKI Konrad PKS GWARDIA Szczytno Spała 2014-12-30
 
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ

Data aktualizacji: 2019-07-11 20:25:00
Kula M (5) - FINAŁ Planowany START: 2019-07-11 17:45 ZAKOŃCZENIE: 18:40:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 6 20 KANIK Jakub 02-05-20 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 17.17 17.20 16.75 17.48 17.52 x 17.52 PB 9
2 8 504 STARAK Radosław 03-02-28 KS Podlasie Białystok (PD) 15.78 17.24 x x 16.89 x 17.24 PB 7
3 9 470 KOPEĆ Mateusz 02-08-11 KKS Victoria Stalowa Wola (PK) 16.06 x x 15.05 16.20 16.40 16.40 6
4 3 789 KOZINA Filip 02-06-07 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 15.65 16.11 16.29 x x 15.38 16.29 PB 5
5 10 61 ZAWROTNIAK Marcin 02-07-28 MKS Osa Zgorzelec (DS) 15.31 16.23 x 15.69 15.69 15.53 16.23 PB 5
6 1 776 RODZIAK Damian 03-01-27 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 16.18 15.81 x 15.00 x 15.24 16.18 5
7 2 251 KLEINERT Jakub 02-08-13 ZLKL Zielona Góra (LB) 15.07 16.02 x 15.75 x 15.92 16.02 4
8 4 381 CYDEJKO Bartosz 02-11-12 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 15.40 14.91 15.74 x 15.69 x 15.74 PB 4
9 12 521 BRANKIEWICZ Kamil 02-08-14 LUKS Hańcza Suwałki (PD) 15.14 14.91 15.30 15.30 4
10 7 278 ANTCZAK Julian 02-05-31 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 15.26 14.76 x 15.26 4
11 5 531 KRYSZYN Paweł 03-08-26 UKS Technik Augustów (PD) 14.83 14.10 14.90 14.90 3
12 11 282 KRZYSTANEK Mateusz 02-02-23 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 14.77 x x 14.77 3

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.067888021469116 s.