25. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
POZNAŃ, 10-12 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-12 13:18:51
Mdyskjm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p(*) 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2019-07-10
DZIEŃ 2
2019-07-11
DZIEŃ 3
2019-07-12
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:50  100 m pł K(7bój)  [s]
10:00  Młot K (3)  [Gr. A]
10:00  Tyczka K  [Gr. A]
10:00  Tyczka K  [Gr. B]
10:20  100 m M(10bój)  [s]
10:35  100 m K (PK)  [s]
10:50  100 m M (PK)  [s]
11:05  W dal M(10bój)  [Gr. A]
11:05  W dal M(10bój)  [Gr. B]
11:07  Oszczep K (500)  [Gr. A]
11:15  Młot K (3)  [Gr. B]
11:15  400 m pł K  [el]
11:30  Wzwyż K(7bój)  [Gr. A]
11:30  Wzwyż K(7bój)  [Gr. B]
11:35  400 m pł M (84.0)  [el]
11:35  Kula M (5)  [Gr. A]
11:35  Kula M (5)  [Gr. B]
11:55  400 m K  [el]
12:10  400 m M  [el]
12:24  Oszczep K (500)  [Gr. B]
12:30  Kula M(10bój)  [Gr. A]
12:30  Młot M (5)  [Gr. A]
12:35  Kula M(10bój)  [Gr. B]
13:45  Kula K(7bój)  [Gr. A]
13:45  Młot M (5)  [Gr. B]
13:45  Kula K(7bój)  [Gr. B]
15:00  Ceremonia otwarcia  [Gr. A]
15:56  Oszczep M (700)  [Gr. A]
16:00  100 m K  [el]
16:00  Wzwyż M(10bój)  [Gr. A]
16:00  Kula K (3)  [Gr. A]
16:00  Dysk M (1.5)  [Gr. A]
16:00  Wzwyż M(10bój)  [Gr. B]
16:00  Kula K (3)  [Gr. B]
16:15  100 m M  [el]
16:30  800 m K  [el]
16:45  800 m M  [el]
16:45  W dal M  [Gr. A]
16:45  W dal M  [Gr. B]
17:00  Tyczka M  [Gr. A]
17:00  Tyczka M  [Gr. B]
17:10  100 m K  [F B]
17:10  Dysk M (1.5)  [Gr. B]
17:11  Oszczep M (700)  [Gr. B]
17:15  100 m K  [F A]
17:20  100 m M  [F B]
17:25  100 m M  [F A]
17:30  1500 m prz K  [s]
17:55  200 m K(7bój)  [s]
18:10  1500 m K  [s]
18:10  W dal K  [Gr. A]
18:10  1500 m K  [s]
18:10  W dal K  [Gr. B]
18:25  1500 m M  [s]
18:40  3000 m M  [s]
19:00  400 m M(10bój)  [s]
REKORDY
RP (U18) 66.52 BUKOWIECKI Konrad PKS GWARDIA Szczytno Warszawa 2014-09-15
 
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ

Data aktualizacji: 2019-07-12 12:29:32
Dysk M (1.5) - FINAŁ Planowany START: 2019-07-12 11:00 ZAKOŃCZENIE: 12:11:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 7 63 ANDRZEJCZAK Jarosław 02-04-23 MLKS Echo Twardogóra (DS) 51.90 51.76 x 55.12 x 56.56 56.56 9
2 8 461 MATYJA Michał 02-08-28 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 51.47 50.94 54.76 50.49 51.74 x 54.76 PB 7
3 3 210 STAŃSKI Sergiusz 02-06-29 MKS Żak Biała Podlaska (LU) 43.73 51.39 48.52 x x x 51.39 PB 6
4 10 532 ŁAZARSKI Szymon 02-09-20 UKS Technik Augustów (PD) x x 51.17 51.05 x x 51.17 5
5 2 20 KANIK Jakub 02-05-20 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 47.06 x 47.73 46.89 47.31 49.35 49.35 5
6 12 196 LEWOSZEWSKI Sebastian 02-06-17 KS Wisła Puławy (LU) 40.18 39.49 45.46 x 48.33 x 48.33 5
7 6 278 ANTCZAK Julian 02-05-31 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 48.10 x x 44.01 x x 48.10 4
8 4 381 CYDEJKO Bartosz 02-11-12 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 47.08 45.76 45.35 x 44.26 x 47.08 PB 4
9 5 631 OLSZYŃSKI Jakub 03-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 43.94 45.24 45.13 45.24 4
10 1 28 CZEPIEL Grzegorz 02-03-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 43.03 x 42.38 43.03 4
11 9 496 HAJKOWSKI Sebastian 03-08-29 KS Podlasie Białystok (PD) 38.88 41.30 42.69 42.69 3
12 11 619 KOSIÓR Dominik 02-08-22 MCKiS Jaworzno (SL) 35.83 40.34 x 40.34 3

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.083454847335815 s.