24. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 27-29 lipca 2018
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-07-31 11:58:11
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 110pPK 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2018-07-27
DZIEŃ 2
2018-07-28
DZIEŃ 3
2018-07-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ

10:00  100 m pł K(7bój)  [s]
10:00  Młot K (3)  [Gr. A]
10:00  Kula K (3)  [Gr. A]
10:00  Oszczep K (500)  [Gr. A]
10:20  100 m M(10bój)  [s]
10:35  100 m K (PK)  [s]
10:50  100 m M (PK)  [s]
11:05  W dal M(10bój) 
11:05  Wzwyż K(7bój) 
11:15  400 m pł K  [el]
11:15  Młot K (3)  [Gr. B]
11:15  Oszczep K (500)  [Gr. B]
11:40  400 m pł M (84.0)  [el]
12:00  400 m K  [el]
12:15  400 m M  [el]
12:30  Młot M (5)  [Gr. A]
12:30  Kula M(10bój) 
12:30  Tyczka K  [Gr. A]
12:30  W dal K  [Gr. A]
12:35  400 m K (PK)  [s]
12:50  400 m M (PK)  [s]
14:00  Młot M (5)  [Gr. B]
16:10  Ceremonia otwarcia 
16:45  100 m K  [el]
16:45  Tyczka M  [Gr. A]
16:45  Kula K(7bój) 
16:45  Wzwyż M(10bój) 
17:00  100 m M  [el]
17:20  800 m K  [el]
17:35  800 m M  [el]
17:55  100 m K  [F]
17:55  Kula M (5)  [Gr. A]
18:05  Oszczep M (700)  [Gr. A]
18:05  100 m M  [F]
18:20  1500 m prz K  [s]
18:35  Wzwyż M  [Gr. B]
18:40  200 m K(7bój)  [s]
18:50  W dal M  [Gr. A]
19:00  400 m M(10bój)  [s]
19:20  1500 m K  [s]
19:25  Oszczep M (700)  [Gr. B]
19:35  1500 m M  [s]
19:45  3000 m M  [s]
REKORDY
RP (U18) 13.44 DONCER Joanna ORZEŁ Warszawa Moskwa 1998-07-15
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Ranking

Data aktualizacji: 2018-07-27 16:20:10
100 m pł K(7bój) - Bieg 1 Planowany START: 2018-07-27 10:00 WYSTARTOWANO: 10:01:37
-0.5 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf punkty rank
1 6 76
DELEJOWSKA Wiktoria 01-03-12 WLKS Wrocław (DS) 14.93 0.193 851 1
2 5 349
SŁOCKA Julia 01-02-18 AZS-AWF Warszawa (MZ) 15.03 0.171 838 2
3 4 468
KRONBURG Klaudia 02-04-11 MULKS Juvenia Głuchołazy (OP) 15.05 0.330 835 3
4 8 243
MISTOŃ Zuzanna 02-11-28 MLKS Agros Żary (LB) 15.12 0.199 PB 826 4
5 3 222
SURA Kornelia 02-06-28 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 15.40 0.210 790 6
6 7 8
TOMASZEWSKA Aleksandra 01-08-03 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 15.44 0.191 784 7
6 9 762
KULUS Matylda 02-03-14 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 15.44 0.215 784 8
8 2 828
BIELSKA Edyta 01-06-17 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) 15.53 (528) 0.145 773 11

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.13000202178955 s.