24. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 27-29 lipca 2018
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-07-31 11:58:11
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 110pPK 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2018-07-27
DZIEŃ 2
2018-07-28
DZIEŃ 3
2018-07-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ

10:00  100 m pł K(7bój)  [s]
10:00  Młot K (3)  [Gr. A]
10:00  Kula K (3)  [Gr. A]
10:00  Oszczep K (500)  [Gr. A]
10:20  100 m M(10bój)  [s]
10:35  100 m K (PK)  [s]
10:50  100 m M (PK)  [s]
11:05  W dal M(10bój) 
11:05  Wzwyż K(7bój) 
11:15  400 m pł K  [el]
11:15  Młot K (3)  [Gr. B]
11:15  Oszczep K (500)  [Gr. B]
11:40  400 m pł M (84.0)  [el]
12:00  400 m K  [el]
12:15  400 m M  [el]
12:30  Młot M (5)  [Gr. A]
12:30  Kula M(10bój) 
12:30  Tyczka K  [Gr. A]
12:30  W dal K  [Gr. A]
12:35  400 m K (PK)  [s]
12:50  400 m M (PK)  [s]
14:00  Młot M (5)  [Gr. B]
16:10  Ceremonia otwarcia 
16:45  100 m K  [el]
16:45  Tyczka M  [Gr. A]
16:45  Kula K(7bój) 
16:45  Wzwyż M(10bój) 
17:00  100 m M  [el]
17:20  800 m K  [el]
17:35  800 m M  [el]
17:55  100 m K  [F]
17:55  Kula M (5)  [Gr. A]
18:05  Oszczep M (700)  [Gr. A]
18:05  100 m M  [F]
18:20  1500 m prz K  [s]
18:35  Wzwyż M  [Gr. B]
18:40  200 m K(7bój)  [s]
18:50  W dal M  [Gr. A]
19:00  400 m M(10bój)  [s]
19:20  1500 m K  [s]
19:25  Oszczep M (700)  [Gr. B]
19:35  1500 m M  [s]
19:45  3000 m M  [s]
msc województwo osty suma suma
1 KUJAWSKO-POMORSKIE 89 403 8 7 5 20
2 ŚLĄSKIE 81 315.5 3 5 8 16
3 ŁÓDZKIE 68 279 4 5 1 10
4 DOLNOŚLĄSKIE 78 277 1 4 3 8
5 WIELKOPOLSKIE 72 276.5 3 3 3 9
6 POMORSKIE 66 267.33 4 3 3 10
7 MAZOWIECKIE 68 258 5 2 4 11
8 ZACHODNIOPOMORSKIE 50 207 2 5 3 10
9 LUBUSKIE 53 192.5 3 1 2 6
10 LUBELSKIE 37 163 3 3 1 7
11 PODKARPACKIE 40 162.5 2 3 1 6
12 MAŁOPOLSKIE 43 144.33 0
13 PODLASKIE 34 130 1 4 5
14 OPOLSKIE 24 85.33 2 2 4
15 WARMIŃSKO-MAZURSKIE 20 73 1 1 2
16 ŚWIĘTOKRZYSKIE 10 42 1 1 2

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.33402895927429 s.