25. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
POZNAŃ, 10-12 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-29 16:16:20
0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p(*) 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2019-07-10
DZIEŃ 2
2019-07-11
DZIEŃ 3
2019-07-12
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:50  100 m pł K(7bój)  [s]
10:00  Młot K (3)  [Gr. A]
10:00  Tyczka K  [Gr. A]
10:00  Tyczka K  [Gr. B]
10:20  100 m M(10bój)  [s]
10:35  100 m K (PK)  [s]
10:50  100 m M (PK)  [s]
11:05  W dal M(10bój)  [Gr. A]
11:05  W dal M(10bój)  [Gr. B]
11:07  Oszczep K (500)  [Gr. A]
11:15  Młot K (3)  [Gr. B]
11:15  400 m pł K  [el]
11:30  Wzwyż K(7bój)  [Gr. A]
11:30  Wzwyż K(7bój)  [Gr. B]
11:35  400 m pł M (84.0)  [el]
11:35  Kula M (5)  [Gr. A]
11:35  Kula M (5)  [Gr. B]
11:55  400 m K  [el]
12:10  400 m M  [el]
12:24  Oszczep K (500)  [Gr. B]
12:30  Kula M(10bój)  [Gr. A]
12:30  Młot M (5)  [Gr. A]
12:35  Kula M(10bój)  [Gr. B]
13:45  Kula K(7bój)  [Gr. A]
13:45  Młot M (5)  [Gr. B]
13:45  Kula K(7bój)  [Gr. B]
15:00  Ceremonia otwarcia  [Gr. A]
15:56  Oszczep M (700)  [Gr. A]
16:00  100 m K  [el]
16:00  Wzwyż M(10bój)  [Gr. A]
16:00  Kula K (3)  [Gr. A]
16:00  Dysk M (1.5)  [Gr. A]
16:00  Wzwyż M(10bój)  [Gr. B]
16:00  Kula K (3)  [Gr. B]
16:15  100 m M  [el]
16:30  800 m K  [el]
16:45  800 m M  [el]
16:45  W dal M  [Gr. A]
16:45  W dal M  [Gr. B]
17:00  Tyczka M  [Gr. A]
17:00  Tyczka M  [Gr. B]
17:10  100 m K  [F B]
17:10  Dysk M (1.5)  [Gr. B]
17:11  Oszczep M (700)  [Gr. B]
17:15  100 m K  [F A]
17:20  100 m M  [F B]
17:25  100 m M  [F A]
17:30  1500 m prz K  [s]
17:55  200 m K(7bój)  [s]
18:10  1500 m K  [s]
18:10  W dal K  [Gr. A]
18:10  1500 m K  [s]
18:10  W dal K  [Gr. B]
18:25  1500 m M  [s]
18:40  3000 m M  [s]
19:00  400 m M(10bój)  [s]
msc klub osty suma
1 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 24 113.5
2 MKS Osa Zgorzelec (DS) 21 86
3 LUKS Orkan Września (WP) 16 69
4 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 13 66
5 KS Agros Zamość (LU) 14 59.33
6 MKL Szczecin (ZP) 12 52
7 SKLA Sopot (PM) 12 51
8 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 12 50
9 MKL Toruń (KP) 10 47
10 KS Podlasie Białystok (PD) 11 46
11 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 9 46
12 RKS Łódź (LD) 12 46
13 ZLKL Zielona Góra (LB) 11 42.5
14 MKS-MOSM Bytom (SL) 9 42
15 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 10 41
16 RMKS Rybnik (SL) 10 40.33
17 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 11 39
18 BKL Bełchatów (LD) 5 37
19 GKS Start Długołęka (DS) 9 37
20 MLKS Sokół Lubin (DS) 6 35
21 MLKS Echo Twardogóra (DS) 8 35
22 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 8 34
23 WLKS Wrocław (DS) 8 34
24 UKS Przełaj Żerków (WP) 9 34
25 KKS Victoria Stalowa Wola (PK) 7 33
26 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 8 33
27 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) 8 32
28 KS SMS Szklarska Poręba (DS) 8 31
29 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 8 31
30 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 10 31
31 LKS Lubusz Słubice (LB) 6 30
32 AML Słupsk (PM) 8 30
33 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (PD) 8 29
34 OKS Skra Warszawa (MZ) 8 29
35 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 9 29
36 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 7 28
37 LKS Stal Mielec (PK) 5 27
38 LUKS Start Nakło (KP) 5 27
39 MKLA Łęczyca (LD) 6 27
40 AZS UMCS Lublin (LU) 6 26
41 MUKS Kadet Rawicz (WP) 6 25
42 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 8 24
43 MLKS Agros Żary (LB) 7 24
44 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 8 23
45 KMKL Sztorm Kołobrzeg (ZP) 6 22
46 LKS Narew Kurpiewski Łomża (PD) 7 22
47 AZS-AWF Warszawa (MZ) 6 22
48 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 4 21.5
49 MKS Hermes Gryfino (ZP) 4 21
50 PLKS Gwda Piła (WP) 8 21
51 MKL Jarocin (WP) 5 21
52 MKS Bank BS Płońsk (MZ) 6 20
53 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 5 19
54 MKS Agros Chełm (LU) 5 19
55 LUKS Hańcza Suwałki (PD) 5 19
56 BKS Bydgoszcz (KP) 5 19
57 MULKS Juvenia Głuchołazy (OP) 2 18
58 KKL Kielce (SK) 3 18
59 AZS-AWF Gorzów (LB) 4 18
60 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 5 18
61 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 4 18
62 KS Wisła Puławy (LU) 3 18
63 MKS MOS Wrocław (DS) 5 18
64 UKS bieganie.pl Stryszawa (MA) 4 17.33
65 OŚ AZS Poznań (WP) 4 17
66 LKS Vectra Włocławek (KP) 5 17
67 MKS Ustroń (SL) 2 16
68 UKS Olimp Mazańcowice (SL) 3 16
69 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 6 16
70 MOS Zatoka Braniewo (WN) 2 15
71 MKS Truso Elbląg (WN) 4 15
72 OKS Start Otwock (MZ) 4 15
73 MUKS Wisła Junior Sandomierz (SK) 4 15
74 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) 5 15
75 LUKS MGOKSiR Korfantów (OP) 5 15
76 KUKS Remus Kościerzyna (PM) 2 14
77 MUKS Park Zduńska Wola (LD) 3 14
78 LLKS Pomorze Stargard (ZP) 3 14
79 UKS Technik Augustów (PD) 4 14
80 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 4 14
81 GKS Wilga Garwolin (MZ) 4 14
82 UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) 5 14
83 UKS Czwórka Żory (SL) 4 13
84 OKLA Ostrołęka (MZ) 3 13
85 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa (PK) 3 13
86 KS Cracovia 1906 Kraków (MA) 3 12
87 UKS Czwórka Białystok (PD) 2 12
88 GKS Cartusia Kartuzy (PM) 2 12
89 ULKS MOSiR Sieradz (LD) 2 12
90 ULKS Technik Trzcinica (PK) 3 12
91 niestowarzyszona (...) 3 12
92 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 3 12
93 LIUKS Kruszwica (KP) 3 12
94 WKS Wawel Kraków (MA) 3 12
95 MKS Żak Biała Podlaska (LU) 3 11
96 UKS 12 Kalisz (WP) 2 11
97 UKS 55 Łódź (LD) 3 11
98 KL Iskra Białogard (ZP) 3 11
99 Kabex LKS Podkowa Janów (SL) 3 11
100 MKS Inowrocław (KP) 5 11
101 LKS Pogórze Skoczów (SL) 3 10
102 LKS Lubawa (WN) 2 10
103 UKS Achilles Leszno (WP) 2 10
104 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (WN) 2 10
105 LUKS Namysłów (OP) 3 10
106 SL GKS Olsza Olszyna (DS) 3 10
107 Kraków Athletics Team (MA) 2 9
108 KS Hanza Goleniów (ZP) 1 9
109 UKS Olimp Duszniki (WP) 2 9
110 WKS Oleśniczanka Oleśnica (DS) 2 9
111 SKS Kusy Kraków (MA) 2 9
112 RLTL ZTE Radom (MZ) 3 9
113 AZS Łódź (LD) 3 9
114 KS Energetyk Poznań (WP) 2 9
114 WLKS Nowe Iganie (MZ) 3 9
116 MKS Pogoń Siedlce (MZ) 2 9
117 LKS Polkowice (DS) 2 9
118 MKS Sambor Tczew (PM) 3 9
119 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 3 9
120 WKS Flota Gdynia (PM) 2 8.5
121 SL Olimpia Poznań (WP) 3 8.5
122 UKS Czapla Białe Błota (KP) 3 8
123 UKS Barnim Goleniów (ZP) 2 8
124 UKS Olimpia Zabrze (SL) 3 8
125 MKS Iskra Pszczyna (SL) 2 8
125 MUKL Brodnica (KP) 2 8
127 MUKS Gim 2 Nysa (OP) 3 8
128 Mazovia ProActiv Ciechanów (MZ) 3 8
129 TS Start Lublin (LU) 2 8
130 SSR Olimp Strawczyn (SK) 2 7
131 MKS Piast Głogów (DS) 1 7
131 UKS Kusy Warszawa (MZ) 1 7
131 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 1 7
134 KS AZS AWF Kraków (MA) 2 7
135 TS Wieliczanka Wieliczka (MA) 2 7
136 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 2 7
137 KL Gdynia (PM) 2 7
138 KS Gwardia Piła (WP) 3 7
139 MKS Unia Hrubieszów (LU) 2 7
139 MOSM Tychy (SL) 2 7
141 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) 2 6.5
142 MKL Sparta Stalowa Wola (PK) 2 6
142 MKS Czechowice-Dziedzice (SL) 2 6
144 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA (PM) 2 6
145 MKST Astra Nowa Sól (LB) 1 6
146 UKS MOSiR Działdowo (WN) 2 6
146 UKS Sprint 2020 Warszawa (MZ) 2 6
148 KL Bałtyk Koszalin (ZP) 2 6
149 KS Wejher Wejherowo (PM) 3 6
150 GKS Piast Gliwice (SL) 2 6
150 MMKS Kędzierzyn Koźle (OP) 2 6
152 WKS Śląsk Wrocław (DS) 2 6
153 SSMKS Parasol Wrocław (DS) 2 5
154 KL Lechia Gdańsk (PM) 1 5
154 LUKS Podium Kup (OP) 1 5
154 MUKS SZS Cieszyn (SL) 1 5
154 SKS Feniks Siedlce (MZ) 1 5
154 UMLKS START Wieruszów (LD) 1 5
159 UKS Czwórka Ostrowiec Św. (SK) 2 5
160 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 1 5
160 KS Parkiet Hajnówka (PD) 1 5
160 KS Warszawianka W-wa (MZ) 1 5
160 LKS Orzeł Namysłów (OP) 1 5
160 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle (OP) 1 5
160 UKS Olimp Kozienice (MZ) 1 5
166 LKS Osuchów (MZ) 1 5
166 LUKS Strzałków (LD) 1 5
166 UKS Iwiczna Nowa Iwiczna (MZ) 1 5
166 UKS Jedynka Gostyń (WP) 2 5
166 UKS Trójka Mikołów (SL) 1 5
171 UKS OSoT Szczecin (ZP) 2 5
171 UMLKS Pegaz Opoczno (LD) 2 5
173 MCKiS Jaworzno (SL) 2 5
173 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski (LU) 2 5
175 UKS Filipides Teresin (MZ) 1 4
176 LKS Zorza Gdynia (PM) 2 4
176 MKS Juvenia Białystok (PD) 2 4
178 KS Zawkrze Mława (MZ) 1 4
178 LLKS Osowa Sień (LB) 1 4
178 MUKS Płock (MZ) 1 4
181 MKS Zduńska Wola (LD) 1 4
181 STS Pomerania Szczecinek (ZP) 1 4
181 UKS Młodzik Warszawa (MZ) 1 4
184 KKB MOSiR Krosno (PK) 1 4
184 KLKS Juventa-Kobex Starachowice (SK) 1 4
184 KS Orzeł Warszawa (MZ) 1 4
184 KS Polonia Pasłęk (WN) 1 4
184 LKS Fenix Słupsk (PM) 2 4
184 MKS-MOS Katowice (SL) 1 4
190 MKP Myślibórz (ZP) 1 3
191 LKS Pszczyna (SL) 1 3
192 MKS Tempo Kęty (MA) 1 3
193 KS AZS AWF Wrocław (DS) 1 3
193 MLKS Ostróda (WN) 1 3
193 PTT Delta Płock (MZ) 1 3
193 UKS Atos Woźnice (WN) 1 3
193 UKS Czempion Bełchatów (LD) 1 3
193 ULKS Gryf Rytwiany (SK) 1 3
199 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 1 3
200 UKS Lipusz (PM) 1 3
200 UKS Vis Skierniewice (LD) 1 3
202 UKS Cyprianka (KP) 1 3
202 UKS Gminy Brzeszcze (MA) 1 3
202 ULKS Fajfer 2001 Łapanów (MA) 1 3
205 GKS Żukowo (PM) 1 3
205 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała (SL) 1 3
205 UKS Sprint Przeźmierowo (WP) 2 3
205 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 1 3
209 MLUKS Tarnów (MA) 1 2
210 CTL ORLĘTA Częstochowa (SL) 1 2
210 KKB Starogard Gdański (PM) 1 2
210 LKS OSiR Pleszew (WP) 1 2
210 RKS Rumia (PM) 1 2
210 UMKS Nadir Jędrzejów (SK) 1 2
215 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) 1 2
216 MKS Baszta Szamotuły (WP) 1 2
216 MKS Rabka-Zdrój (MA) 1 2
218 KU AZS PWSZ w Tarnowie (MA) 1 2
218 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz (PM) 1 2
218 MKS Stal Nowa Dęba (PK) 1 2
218 TL Pogoń Ruda Śląska (SL) 1 2
218 UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń (SL) 1 2
218 UKS Sokół Żmigród (DS) 1 2

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.14136290550232 s.