52. PZLA Mistrzostwa Polski U18
RADOM, 18-20 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-20 17:36:01
0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2020-09-18
DZIEŃ 2
2020-09-19
DZIEŃ 3
2020-09-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:59  100 m pł K(7bój)  [s]
10:10  Młot K (3)  [Gr. A]
10:23  100 m M(10bój)  [s]
10:30  Tyczka K  [Gr. A]
10:30  Tyczka K  [Gr. B]
10:35  Oszczep K (500)  [Gr. A]
10:40  Wzwyż K(7bój)  [Gr. A]
10:59  400 m pł K  [el]
11:05  W dal M(10bój)  [Gr. A]
11:10  Młot K (3)  [Gr. B]
11:23  400 m pł M (83.8)  [el]
11:40  Oszczep K (500)  [Gr. B]
11:50  400 m K  [el]
12:10  400 m M  [el]
12:15  Kula M(10bój)  [Gr. A]
12:30  400 m K (PK)  [s]
12:35  W dal K  [Gr. A]
12:35  W dal K  [Gr. B]
12:45  400 m M (PK)  [s]
13:05  100 m K (PK)  [s]
13:10  Wzwyż M  [Gr. A]
13:10  Wzwyż M  [Gr. B]
13:20  100 m M (PK)  [s]
13:25  Kula K(7bój)  [Gr. A]
14:30  Ceremonia otwarcia 
14:35  Oszczep M (700)  [Gr. A]
14:35  Młot M (5)  [Gr. A]
14:45  100 m K  [el]
15:05  W dal M  [Gr. A]
15:05  W dal M  [Gr. B]
15:10  800 m K  [el]
15:15  Młot M (5)  [Gr. B]
15:30  800 m M  [el]
15:50  Oszczep M (700)  [Gr. B]
15:55  100 m K  [F B]
16:05  100 m K  [F A]
16:15  Kula K (3)  [Gr. A]
16:20  1500 m K  [s]
16:25  Wzwyż M(10bój)  [Gr. B]
16:30  1500 m M  [s]
16:47  100 m M  [el]
17:05  Kula K (3)  [Gr. B]
17:18  1500 m prz K  [s]
17:42  100 m M  [F B]
17:50  100 m M  [F A]
17:55  Kula M (5)  [Gr. A]
18:05  3000 m M  [s]
18:30  200 m K(7bój)  [s]
18:40  Kula M (5)  [Gr. B]
18:45  400 m M(10bój)  [s]
msc klub suma
1 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 3 1 2 6
2 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 2 3 2 7
3 AZS-AWF Gorzów (LB) 2 2 4
4 MKL Jarocin (WP) 2 1 1 4
5 KS Wisła Puławy (LU) 2 2
5 LUKS Hańcza Suwałki (PD) 2 2
5 MKS-MOSM Bytom (SL) 2 2
8 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 1 1 1 3
9 GKS Start Długołęka (DS) 1 1 2
9 LKS Stal Mielec (PK) 1 1 2
9 SKLA Sopot (PM) 1 1 2
12 LKS Vectra Włocławek (KP) 1 3 4
13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (PD) 1 2 3
14 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 1 1 2
15 BKL Bełchatów (LD) 1 1
15 GKS Cartusia Kartuzy (PM) 1 1
15 KKL Kielce (SK) 1 1
15 KMKL Sztorm Kołobrzeg (ZP) 1 1
15 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (WN) 1 1
15 KS Polonia Pasłęk (WN) 1 1
15 KS SMS Szklarska Poręba (DS) 1 1
15 LKS Lubusz Słubice (LB) 1 1
15 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle (OP) 1 1
15 MKL Toruń (KP) 1 1
15 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 1 1
15 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 1 1
15 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) 1 1
15 MKS Ustroń (SL) 1 1
15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 1 1
15 MLKL Płock (MZ) 1 1
15 MLKS Agros Żary (LB) 1 1
15 MLKS Echo Twardogóra (DS) 1 1
15 UMLKS START Wieruszów (LD) 1 1
15 ZLKL Zielona Góra (LB) 1 1
35 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 2 1 3
35 WLKS Wrocław (DS) 2 1 3
37 KS AZS AWF Kraków (MA) 2 2
37 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 2 2
39 AZS-AWF Warszawa (MZ) 1 2 3
40 KKL Rodło Kwidzyn (PM) 1 1 2
40 OŚ AZS Poznań (WP) 1 1 2
40 UKS Technik Augustów (PD) 1 1 2
43 AML Słupsk (PM) 1 1
43 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 1 1
43 KS Wejher Wejherowo (PM) 1 1
43 KS Żeglina Sieradz (LD) 1 1
43 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 1 1
43 LKS Narew Kurpiewski Łomża (PD) 1 1
43 LKS Polkowice (DS) 1 1
43 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 1 1
43 MKS Hermes Gryfino (ZP) 1 1
43 MKS Pogoń Siedlce (MZ) 1 1
43 MKS Tempo Kęty (MA) 1 1
43 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) 1 1
43 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 1 1
43 OKLA Ostrołęka (MZ) 1 1
43 OKS Start Otwock (MZ) 1 1
43 TS Start Lublin (LU) 1 1
43 UKS Czempion Bełchatów (LD) 1 1
43 UKS Olimp Kozienice (MZ) 1 1
43 UKS Vis Skierniewice (LD) 1 1
43 WKS Flota Gdynia (PM) 1 1
63 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa (PK) 2 2
63 WKS Wawel Kraków (MA) 2 2
65 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 1 1
65 AZS UMCS Lublin (LU) 1 1
65 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 1 1
65 KKS Victoria Stalowa Wola (PK) 1 1
65 KS Agros Zamość (LU) 1 1
65 KS Energetyk Poznań (WP) 1 1
65 KS Podlasie Białystok (PD) 1 1
65 LLKS Pomorze Stargard (ZP) 1 1
65 LUKS Orkan Września (WP) 1 1
65 MKL Szczecin (ZP) 1 1
65 MKS Agros Chełm (LU) 1 1
65 MKS MOS Wrocław (DS) 1 1
65 MKS Truso Elbląg (WN) 1 1
65 OKS Skra Warszawa (MZ) 1 1
65 STS Pomerania Szczecinek (ZP) 1 1
65 UKS 12 Kalisz (WP) 1 1
65 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 1 1
65 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 1 1

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.088912010192871 s.